
Zábavná 3D bojová hra, ve které hrajete za býka. Je naprosto rozzuřený, protože vám vzali vašeho milého ošetřovatele a býk ho chce samozřejmě zpátky. Unesli ho ďábelští matadoři. Dejte se do toho!
Spuštěno: 8085x
Vložil: Bobb1
The First Se...
Attack Of Th...
Level 3: Hov...
Dark Decepti...
Ghostscape 3...