
Pamatujete ještě někdo nibbles v Qbasicu v DOSu? Tak tohle je vzdáleně podobné. Dostaňte se ke hvězdičce, první level je ještě lehký ale dál ...
Spuštěno: 17380x
Vložil: Standa
Lucky Irish ...
Medieval Sho...
The Pacific ...
Honeydew Mel...
School Bus D...