
Ze začátku hry budete asi potřebovat nějakého průvodce čili tutoriál. Hra se hraje přiměřeně jako Mário. Skáčete po různých stavbách, a pokud budete chtít něco z kostičky, tak to musíte vyskočit spodkem, aby z ní něco vypadlo.
Spuštěno: 19362x
Vložil: Bobb1
Traffic Fren...
Katy Perry M...
Circus Level...
Moonhex
Locked Insid...