
Ze začátku hry budete asi potřebovat nějakého průvodce čili tutoriál. Hra se hraje přiměřeně jako Mário. Skáčete po různých stavbách, a pokud budete chtít něco z kostičky, tak to musíte vyskočit spodkem, aby z ní něco vypadlo.
Spuštěno: 19376x
Vložil: Bobb1
Day Dream Ad...
Traffic Bloc...
Tropical Pol...
Bad Spongeb...
Boxing Live ...