
Tato hra mi opravdu hodně připomíná Diablo, či Titan Quest. Je to dáno tím, že je tady zaveden úplně stejný systém, ve kterém zabíjíte nepřátele a sbíráte jejích peníze, za které si poté kupujete různé věci.
Spuštěno: 9651x
Vložil: Bobb1
Underwater S...
Traffic Trou...
City Bus Par...
3D Parking P...
Absolute Nin...