Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Zombudoy

Akční online hry

Zombudoy

Zombudoy je další z her, kde budete zabíjet zombíky. V této hře budete po zombících házet kameny, abyste ochránili jak sebe, tak své jídlo, po kterém zombíci dychtí. Snažte se a miřte přesně, bude jich stále víc.

Spuštěno: 782x

Vložil: Kriol


Další hry zdarma online

Cargo BridgeCargo Bridge
Cargo Bridge - Logické online hry
Musíte navrhnout most tak, aby vydržel cestu na druhou stranu a i zpátky. Zpátky totiž občas budou přenášeny nějaké ty věci, takže musíte ho postavit tak, aby snesl váhu ne jenom člověka, ale i dalšího nákladu.
Flashteroids...Flashteroids...
Flashteroids 3D - Akční online hry
Hra je provedená ve 3D. Lítáte s papírovou "vlaštovkou" a střílíte proti pravděpodobně šestiúhelníkům. V dalších levelech dostáváte různá vylepšení vašich zbraní. Hra má v sobě několik úrovní, takže máte o zábavu postaráno.
Ninja Master...Ninja Master...
Ninja Master - Akční online hry
Zahrajte si na ninju a nakupujte za zlaťáky různé zbraně a vylepšení pro vaši postavu. Bojujete proti ostatním nepřátelským ninjím a vyděláváte si na zbraně, za které budete potom opravdu rádi. Tak hurá do toho!
Sonic Xtreme...Sonic Xtreme...
Sonic Xtreme 2 - Zábavné online hry
Sonic je velice rychlý ježek a také chytrý. Musíte tady sbírat takové zlaté prsteny, což jsou vaše body. Skáčete přes různá nebezpečná zvířata a dávejte pozor při rychlých skocích, na nebezpečné pasti, kterých je ve hře plno.
SlurmballSlurmball
Slurmball - Zábavné online hry
Chtěli jste si někdy zahrát nezvyklý volejbal a ten známý, kde házíte míč přes síť, vás nebaví? Tato hra je úplně jiná. Styl hry je založen na dvou malých slizkých hmotách a váš míč, který vypadá jako kámen, se musí, dotknou na druhé straně nepřátelské krychle.
Copyright © 1998-2008 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka