Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Zombudoy

Akční online hry

Zombudoy

Zombudoy je další z her, kde budete zabíjet zombíky. V této hře budete po zombících házet kameny, abyste ochránili jak sebe, tak své jídlo, po kterém zombíci dychtí. Snažte se a miřte přesně, bude jich stále víc.

Spuštěno: 821x

Vložil: Kriol


Další hry zdarma online

Acorn Factor...Acorn Factor...
Acorn Factory - Logické online hry
Acorn Factory je simulace fyziky. Oříšek se bude kutálet stále, ale vaším úkolem je v přesný okamžik, kdy bude oříšek na červeném podkladě, zmáčknout červené tlačítko. Tím oříšek odpálíte. Musí spadnout do čtverečkovaného místa. Pokud se vám to podaří, dostanete se do další úrovně.
Super Mario ...Super Mario ...
Super Mario Crossover - Skákací online hry
Pokud jste hráli Mária na televizních hrách, pod vývojářským studiem Seget, tak uvidíte naprostou shodnost. Lepšího Mária snad ani neseženete, protože ostatní jsou přepracované a už nejsou jako za starých časů. Jedno dobré Mário je jenom jedno a tím se stalo toto.
Hidden Numbe...Hidden Numbe...
Hidden Numbers - Horton Hearst - Zábavné online hry
Na obrázku je ukryto 20 čísel. Vy je musíte najít co nejrychleji. Úroveň totiž musíte dokončit do pěti minut, a pokud se vám to nepodaří, tak jasně končíte. Je to velice jednoduchá hra, určena pro ty nejmenší hráče.
Highschool C...Highschool C...
Highschool Cheerleader - Pro dívky online hry
Takhle hra vás dostane do role roztleskávačky. Vyberete si jednu z talentovaných dívek a pod vedením zkušené trenérky budete muset opakovat všelijaké pohyby a sestavy. Hra nabízí také možnost hrát 2 a zkoušet, co ve vás doopravdy je.
Homerun in B...Homerun in B...
Homerun in Berzerk Land - Zábavné online hry
Turisté jsou mnohdy otravní a nechtění společníci. Tato hra to dokazuje, co by mohlo být zajímavější než poslat turistu hezky přes daleko pořádným odpalem? Samozřejmě vzdálenosti doletu budete muset stále zlepšovat a to různými vylepšeními, které si budete moct kupovat za získané body.
Copyright © 1998-2014 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka