
A máme to tady. Invaze zombíků. Jste v takové zóně, kde jich je opravdu hodně a vy musíte přežít. Zahrajte si tuto vzrušující střílečku ve 3D provedení. No není to žádná sranda.
Spuštěno: 7807x
Vložil: Bobb1
Pre-Civ: Sto...
Tom and Jerr...
Bus Controll...
Gift Rush 3
Summer House