
Jaké by to asi bylo hrát tenis ve stavu bez tíže? No, v reálném světě to nevíme, ale v dnešní hře si to vyzkoušíte a je to opravdu velmi těžké. Snažte se trefit tenisový míček a dostat ho na druhou stranu hřiště.
Spuštěno: 7846x
Vložil: Bobb1
Go Home You...
Marrakesh Cl...
Kill the Plu...
Monkey Go Ha...
Trolling Lio...