Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Babies

ach ty dětiREKLAMA ... probíhá načítání hry
progress barDalší online hry zdarma

Homerun In B...Homerun In B...
Homerun In Berzerk Land - Sportovní online hry
Cílem této sportovní hry je odpálit tlouštíka co nejdále to půjde. Vyberte si svou postavu a "odpálkujte" tohoto tlouštíka do dalekých končin. Samozřejmostí je, že musíte dobře mířit a mít potřebnou sílu úderu.
InsidiaInsidia
Insidia - Skákací online hry
Vaším úkolem v této hře bude pomoci malému človíčkovi, který se nešťastnou náhodou dostal na Zemi. Aby se mohl dostat se zpět na svou rodnou planetu, tak musí najít všechny úlomky motoru své lodi. Pomožte mu v tom.
Scorched SkyScorched Sky
Scorched Sky - Akční online hry
Připrav se na nekonečnou misi, na které je pro tebe spousta úkolů. Splňte úplně všechny úkoly a nenechejte se zaskočit nepřáteli, kteří čekají na každém kroku. Bude to těžký úděl, se kterým se musíš porvat.
PoltergiftsPoltergifts
Poltergifts - Akční online hry
Právě v den klidných Vánoc, kdy pod stromečkem čekáte milé dárečky, vás přišly zabít po zuby ozbrojené hračky. Vybalujte všechny dárky a snažte se zabít všechny zombie hračky dříve, než bude opravdu pozdě.
Stunt driverStunt driver
Stunt driver - Zábavné online hry
V této suprové 3D hře budeme muset přeskakovat mezi ohnivými kruhy nebo autobusy. Vaším úkolem je tyto překážky překonat a postoupit do další úrovně ve hře. Automobil budeme mít stále jen jeden a bude to těžký!
Ffraction la...Ffraction la...
Ffraction laboratory - Zábavné online hry
Namiřte laser, pootočte zrcadlo tak, abyste rozsvítili kuličku na druhé straně zídky. Všechno musí být perfektně nastaveno, jinak se může stát, že se laser s kuličkou vůbec nepotkají a to by nebylo dobré.
Slot CarSlot Car
Slot Car - Závodní online hry
A máme tady autodráhu. Vyberte si, jakou trať budete chtít se svým autem projíždět a vydejte se na trať. V garáži jich najdete nespočet a některé jsou zdarma. Poté vše ovládáte myší a tak si dávejte pozor, jak rychle jedete do zatáček, protože se může stát, že vyletíte.

Komentáře ke hře

Copyright © 1998-2015 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka