Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Hry pro dívky


Minus 30 Degrees Minus 30 Deg...

Minus 30 Degrees

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Kdo říká, že v zimě by se mělo sedět doma? Vždyť venku se dá dělat plno věcí. Můžete se koulovat a zmrzlý déšť také není k zahození. Oblečte tento roztomilý pár do teplého oblečení a ukažte, jak je teplé oblečení krásné.
Snowflakes DressupSnowflakes D...

Snowflakes Dressup

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Zahrajte si na ledovou královnu. V této hře pro dívky máte za úkol obléct tuto ledovou královnu. Máte tady několik výborných oblečení, které můžete této dívce dát. Tak se do toho dejte...
Makeover MadnessMakeover Mad...

Makeover Madness

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této hře budete muset upravit tuto dívku a to tak, aby byla krásná. V dolní části hry vidíte, jak jste s jejím vzhledem pokročili. Měří se to vzhledem k jejímu uspokojení. Takže čím blíže budete k jejímu vysněnému vzhledu, tak tím bude tento metr víc naplněn.
Camera ReadyCamera Ready

Camera Ready

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Tuto dívku musíte obléknout do krásného oblečení, aby se mohla poté vyfotit. Můžete ji změnit sestřih vlasů, oblečení a dát ji také nějaké doplňky. Tak se do toho dejte v této hře pro dívky.
Girls in DisneylandGirls in Dis...

Girls in Disneyland

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této hře si zahrajete s dívkami v disneylandu. Vaším úkolem je tyto dívky roztomile obléknout. Samozřejmě je jen na vás jak ji obléknete. Jde tady hlavně o to, jaké oblečení tady je.
Ashley Tisdale makeoverAshley Tisda...

Ashley Tisdale makeover

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této hře budete muset upravit známou herečku Ashley Tisdale. Pokuste se ji změnit účes, barvu obličeje, oblečení a mnohem dalších věcí. Tak se do toho dejte a ukažte, jak ji dokážete upravit...
Winter Runway SecretsWinter Runwa...

Winter Runway Secrets

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Tato dívka je modelka a dnes má své velké vystoupení. Ráno vám stylistka napsala, že po vás potřebuje, abyste se proměnila k nepoznání, protože připravuje na večer show a nemá koho by tam vzala...
Broken Nails CrisisBroken Nails...

Broken Nails Crisis

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Chudák tato dívka. Její nehty jsou tak slabé, že se neustále lámou. Vy ji musíte v tomto ohledu pomoci. Pokuste se ji její nehty ošetřit. Dejte na ně různé vyživovací prvky. Tak se do toho dejte.
Winter FairyWinter Fairy

Winter Fairy

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Zahrajte si v této hře s zimní vílou. Tato dívka je opravdu krásná a zimní počasí ji dělá ještě krásnější. Máte tady možnost ji dát jakékoliv oblečení. Můžete v této hře míchat i barvy, což je opravdu skvělé!!!
Kitty Grooming SalonKitty Groomi...

Kitty Grooming Salon

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této hře se budete starat o zvířátka. Dnes máte na starosti opravdu hodně kočiček. Vaší denní práci je čištění zubů, koupele a stříhání nehtů. Dejte se do toho. Všechny tyto kočičky jsou velmi hodné.
All Seasons HairstylesAll Seasons ...

All Seasons Hairstyles

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Pokud chcete, aby účes vypadal po celou sezónu úžasně, tak se o ně musíte starat. Tato dívka je modelka, která miluje své vlasy a to opravdu hodně. Dnes se chystá navštívit salón. Připravte ji šampón a kondicionér. Dejte se do toho v této hře pro dívky!
Jessica Alba Dress upJessica Alba...

Jessica Alba Dress up

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této hře se budete podílet na oblékání Jessica Alba. Je to jedna z nejlépe placených hereček v Hollywoodu. Dnes si chce koupit nové oblečení, které ji pomůžou! Běžte s touto herečkou do obchodu a pomozte ji vybrat to nejlepší oblečení.
Cinderella HaircutsCinderella H...

Cinderella Haircuts

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Skvělá hra pro dívky, ve které budete muset nalíčit a obléct tuto dívku. Připravte ji, protože jde na ples. Vyberte ji opravdu krásné doplňky v této skvělé hře. Užijte si spoustu zábavy holky!
Saturday Night SleepoverSaturday Nig...

Saturday Night Sleepover

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této skvělé hře pro dívky se budete muset snažit vyzdobit pokoj podle toho, jaké holky právě přijdou. Až tyto dívky do pokoje přijdou, tak jako správný host se budete muset o ně postarat. Ale trošku jiným způsobem, než asi očekáváte...
Baby Hazel New Year PartyBaby Hazel N...

Baby Hazel New Year Party

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Zahrajte si tuto skvělou hru a dávejte si pozor, aby nebylo vaše dítě nešťastné. Vaším úkolem je připravit párty pro vaše dítě, kterému přijdou kamarádky. Nachystejte jídelní stůl a balónky.
Barbie Hair Spa and FacialBarbie Hair ...

Barbie Hair Spa and Facial

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Tato dívka se chystá na pláž. A i na pláži chce vypadat úchvatně. Tak se do toho dejte a pokuste se o ní co nejlépe postarat v této online hře. Ukažte, co ve vás je. Tak se do toho dejte.
First Valentine KissingFirst Valent...

First Valentine Kissing

Online hry zdarma - Hry pro dívky

V této nové online hře máte za úkol políbit svojí valentýnku. Pokuste se ji líbat na pláži a dávejte si přitom pozor, aby vás nikdo přitom neviděl. Tak se do toho dejte a uvidíme, co dokážete.
iPhone MakeoveriPhone Makeo...

iPhone Makeover

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Takovou hru jsme tady ještě neměli. V této hře se budete totiž starat o mobilní telefon. Tato dívka si dlouhodobě přála mít iPhone a tak ji ho maminka dopřála. Teď se o něho stará jako o své dítě.
Mermaid Doll CreatorMermaid Doll...

Mermaid Doll Creator

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Udělejte si v této hře krásnou panenku. Pomozte této malé dívce vytvořit tu nejkrásnější panenku na světě. Uvidíte sami, že tady máte na výběr hned z několika skvělých líčidel. Tak se do toho dejte.
Zoe Lily Snowy HolidayZoe Lily Sno...

Zoe Lily Snowy Holiday

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Výborná online hra ve které budete muset obléct tyto dvě dívky, které se chystají na lyžování. Neví jak se obléknout a tak požádali vás, abyste jim ukázali, jak na svahu mají vypadat v této zimní online hře!
Holiday Dress DesignerHoliday Dres...

Holiday Dress Designer

Online hry zdarma - Hry pro dívky

Perfektní hra pro dívky, která je módní návrhářkou v New Yorku! Obléká opravdu velmi známé osobnosti. Tentokrát pomůže jedné dívce s oblékáním na její prázdninovou párty. Musí vypadat úžasně! Jinak to nejde.
Zobrazit stranu: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 38 << >>
Copyright © 1998-2014 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka