Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Midget MagerMidget Mager

Midget Mager

HTML5 hry

Zahrajte si gamesu s kouzelníkem, se kterým je zapotřebí se dostat co nejdále to bude možné. Překonávejte překážky, dostávejte se do dalších úrovní a ukažte všem, co ve vás je. Věříme, že to zvládnete.
LinebrightLinebright

Linebright

HTML5 hry

Parádní online hra, kde se posouváte s bílou čárou a hlavním úkolem je, abyste se dostali co možná nejdále. Dejte si velký pozor na to, co děláte a vyhněte se veškerým problémům. Věříme, že vás hra zabaví.
Age of SteelAge of Steel

Age of Steel

HTML5 hry

Vytvářejte silnou základnu, která se dokáže ubránit proti nepřátelským jednotkám. V této gamese máte opravdu spoustu šancí, jak se parádně předvést. Udělejte vše proto, abyste nepřítele zneškodnili.
Gun Shark Terror of the Deep WaterGun Shark Te...

Gun Shark Terror of the Deep Water

HTML5 hry

Postřehová hra, ve které máte za úkol se žralokem posbírat zlaté hvězdy, bonusy a požírat malé rybky. Pokud se dostanete daleko, tak se stanete silnějším a to určitě chcete. Dejte se do toho a užijte si zábavu.
Bicycle Kick MasterBicycle Kick...

Bicycle Kick Master

HTML5 hry

Zakopejte si a pokuste se dostat míč do soupeřové brány. Není to vůbec jednoduché, tak se do toho dejte a ukažte své schopnosti, jak se dostat co nejdále. Získejte spoustu bodů. Věříme, že to zvládnete.
Power Line IOPower Line I...

Power Line IO

HTML5 hry

V této hře proplouváte nejrůznější arénou a snažíte se udržet při životě. Dejte si pozor, abyste nenarazili na protihráče a v naprostém pořádku se dostali co nejdále to bude možné. Věříme, že to zvládnete.
Block SpotBlock Spot

Block Spot

HTML5 hry

Dostaňte veškeré čtverečky na místo určení. Jedná se o HTML5 hru, kde budete muset velice přemýšlet, abyste hru v pořádku dokončili. Klikejte tedy na barevné kostky, otáčejte s nimi a přetahujte je na šedivá políčka.
UntamedUntamed

Untamed

HTML5 hry

Parádní hra, kde se budete muset zuby nehty bránit nepřátelům před vámi a kolem vás. Je zapotřebí vytasit totem ve vhodnou chvíli a odrazit veškeré nepřátelské jednotky. Věříme, že to zvládnete.
Papers Scissors RocksPapers Sciss...

Papers Scissors Rocks

HTML5 hry

Zahrajte si zajímavou hru na kámen, nůžky, papír. Dostaňte se v této gamese dostatečně daleko a překonejte jednotlivé části hry. Věříme, že to zvládnete a dostanete se co nejdále to bude možné.
Save MonsterSave Monster

Save Monster

HTML5 hry

Vaším hlavním úkolem je sestřelit monstra na herní ploše. Nebudete to mít vůbec jednoduché. Tak se do toho dejte a ukažte všem, co ve vás je. Musíte být dostatečně přesní. Zvládnete to?
Gravity RunGravity Run

Gravity Run

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte měnit gravitace vašeho hlavního hrdiny. Najděte způsob, jak to celé dokážete a ukažte světu, kdo je tady nejlepší. Měňte gravitaci, překonejte překážky a dostaňte se na konec.
Sweet Candy KingdomSweet Candy ...

Sweet Candy Kingdom

HTML5 hry

Jedná se o hru jako je třeba Mahjong. Vaším hlavním úkolem je, abyste se připravili na obrovskou válku. Vaším úkolem je krmit krále. Přetahujte kameny ze spodní části hry a dostaňte se dostatečně daleko.
Résumé RunRésumé Run

Résumé Run

HTML5 hry

Vaším úkolem je zajít do auta pro svůj životopis. Snažte se získat práci svých snů, ale musíte ještě překonat několik překážek. Věříme, že si hru pořádně užijete a dostanete se co nejdále.
American Football KicksAmerican Foo...

American Football Kicks

HTML5 hry

Zahrajte si americký fotbal, kde bude zapotřebí udělat vše proto, abyste dostali míč mezi dvě tyče, což je v americkém fotbalu branka. Vykopněte míč a určete správný směr letu. Věříme, že to zvládnete.
Bubble SpinBubble Spin

Bubble Spin

HTML5 hry

Parádní gamesa, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste posbírali veškeré hvězdičky a dostali se co nejdále. Snažte se nasměrovat jednotlivé objekty tak, abyste následně odpálili a praskli bublinu.
UnpuzzleUnpuzzle

Unpuzzle

HTML5 hry

Snažte se dostat pryč jednotlivé bloky v puzzle. Odstraňujte je ze strany na stranu a pokuste se na co nejméně kliknutí odpojit každičký kousek. Jedná se o HTML5 hru, kterou si můžete zahrát i na mobilu.
Barbie a Wonder Woman StoryBarbie a Won...

Barbie a Wonder Woman Story

HTML5 hry

Jedná se o skvělou barbie online hru, kde je vaším úkolem pomoci Barbie proměnit v její idol. Jedná se o super hrdinku, která pomáhá lidem v nouzi. Udělejte ji dokonalé líčení, hezký účes i oblečení.
Soccer HeadsSoccer Heads

Soccer Heads

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které máte za úkol dát co nejvíce gólů. Máte možnost si vybrat hned z několika fotbalových týmů ligy mistrů. Zahrajte si třeba na Ronalda nebo Messiho. Hlavním úkolem je za pomocí hlav dostat míč do brány.
Candy Bubble HTML5Candy Bubble...

Candy Bubble HTML5

HTML5 hry

Chytlavá postřehová hra, kde musíte dokončit i ty nejnáročnější části hry. Posbírejte dostatek bodů, abyste se mohli dostat dále. Odstraňujte jednotlivé objekty, získejte bonusové body.
Zombie MatchZombie Match

Zombie Match

HTML5 hry

Jedná se o zombie hru, ve které hrajete za vojáka. Ten byl vybrán jako hrdina pro boj proti obrovským nepřátelům a těmi jsou zombie. Udělejte vše, co to jen půjde a dostaňte se dostatečně daleko. Přežijte!
Bite My FingersBite My Fing...

Bite My Fingers

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali dále. Nesmí se stát, že vás toto monstrum kousne. Sbírejte hvězdičky, ale reagujte dostatečně rychle, abyste dali prsty pryč.
FlammyFlammy

Flammy

HTML5 hry

Udržujte se neustále ve vzduchu a dostaňte se co možná nejdále to bude možné. Jednoduché to mít zaručeně nebudete. Tak se do toho dejte na plno a ukažte, co ve vás je. Věříme, že překonáte spoustu překážek.
Chaotic GardenChaotic Gard...

Chaotic Garden

HTML5 hry

Braňte svou zahrádku před nepřátelskými jednotkami. TI se snaží zneškodnit jednotlivé části farmy. Umístěte na ní několik zvířátek, kteří se budou bránit před přicházejicími nepřáteli. Věříme, že si hru užijete.
RhombRhomb

Rhomb

HTML5 hry

Parádní hra, ve které trošku potrénujete mozkové závity. Je zapotřebí dostat jednotlivé objekty do svých pouzder a to tak, aby se sebe navzájem nedotkly. Věříme, že se vám podaří dostat co nejdále to bude možné.
Super Mario RunSuper Mario ...

Super Mario Run

HTML5 hry

Další bláznivá hra, ve které budete muset utíkat se svým hrdinou. Najděte způsob, jak se dostat přes překážky a v naprostém pořádku zvládnout každého nepřítele na herní ploše. Věříme, že to zvládnete.
Zobrazit stranu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 >>