Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Candy: Slip and SlideCandy: Slip ...

Candy: Slip and Slide

HTML5 hry

V této gamese máte za úkol umístit jednotlivé prvky k sobě. Najděte způsob, jak odstranit veškeré prvky z herní plochy. Pokud se vám to nepodaří, tak hra pro vás končí. Snažte se získat dostatečně vysoké skóre.
Caveman AdventureCaveman Adve...

Caveman Adventure

HTML5 hry

Skvělá logická online hra, která se odehrává v době kamenné. Rozmísťujte veškeré dostupné potraviny na hrací plochu. Vyhněte se s neandrtálcem a seberte tři hvězdy.
Kizi TownKizi Town

Kizi Town

HTML5 hry

V této gamese je zapotřebí budovat své velké město. Udělejte vše tak, aby byli vaší občané rádi a rádi odváděli daně do rozpočtu, který budete následně přerozdělovat mezi jednotlivé odvětví, aby stát mohl prosperovat.
Dragon: Fire and FuryDragon: Fire...

Dragon: Fire and Fury

HTML5 hry

Parádní gamesa, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále s tímto dráčkem. Braňte sebe, své okolí a snažte se zabít protihráče. Klikejte na jednotlivé symboly na herním poli.
Stickman Army: The ResistanceStickman Arm...

Stickman Army: The Resistance

HTML5 hry

Dnes máte za úkol zneškodnit své nepřátele. Máte za úkol pomáhat dvojici stickmanů a ubránit se před věži. Opevněte spodek věže pomocí pytlů a prostřílejte všechny nepřátele. Nakupujte nové zbraně.
Ben 10: Upgrade ChasersBen 10: Upgr...

Ben 10: Upgrade Chasers

HTML5 hry

Udělejte vše proto, abyste s hlavním hrdinou Ben 10 zachránili svět. Není to nic jednoduchého a my věříme, že se s tím poperete. Budete ovládat létajicí auta, malé low-ride automobily a další.
Delicious Emily's Message in a BottleDelicious Em...

Delicious Emily's Message in a Bottle

HTML5 hry

Pomozte rodině vést jejich restauraci a vydělejte dostatek peněz pro její následný provoz. Věříme, že se vám podaří obsloužit veškeré hosty a nasbírat dostatek peněz pro následný postup hrou. Dejte se do toho na plno.
Rapunzel Autumn FashionRapunzel Aut...

Rapunzel Autumn Fashion

HTML5 hry

Jedná se o hru pro dívky, kde se budete snažit udělat dívce perfektní manikůru a hlavně se musíte postarat o to, aby vypadala opravdu krásně. Jedná se o podzimní období a také i podzimní barvy.
Chef Right MixChef Right M...

Chef Right Mix

HTML5 hry

V dnešní hře se budete muset postarat o chod restaurace. Jednoduché? Tak to vůbec! Pokuste se udržovat stále v zisku a snažte se každý den vydělat určitý obnos peněz. Záleží teď jen na vás.
Brasil vs Argentina 2017/2018Brasil vs Ar...

Brasil vs Argentina 2017/2018

HTML5 hry

Fotbalová hra, ve které je potřeba překonat co nejvíce překážek a dát soupeřovi co nejvíce gólů. Není to vůbec jednoduchá záležitost. Ukažte všem, co ve vás je a až kam se dokážete dostat.
Last Days of the WoodsLast Days of...

Last Days of the Woods

HTML5 hry

Dnes se ocitáte v lesích, kde zažijete neskutečné dobrodružství. K dispozici jsou unikátní funkce, jak je teleportace, výzva, dva konce a taktéž 80 skvělých skrytých věcí. Dejte se do toho a nalezněte je.
Midget MagerMidget Mager

Midget Mager

HTML5 hry

Zahrajte si gamesu s kouzelníkem, se kterým je zapotřebí se dostat co nejdále to bude možné. Překonávejte překážky, dostávejte se do dalších úrovní a ukažte všem, co ve vás je. Věříme, že to zvládnete.
LinebrightLinebright

Linebright

HTML5 hry

Parádní online hra, kde se posouváte s bílou čárou a hlavním úkolem je, abyste se dostali co možná nejdále. Dejte si velký pozor na to, co děláte a vyhněte se veškerým problémům. Věříme, že vás hra zabaví.
Age of SteelAge of Steel

Age of Steel

HTML5 hry

Vytvářejte silnou základnu, která se dokáže ubránit proti nepřátelským jednotkám. V této gamese máte opravdu spoustu šancí, jak se parádně předvést. Udělejte vše proto, abyste nepřítele zneškodnili.
Gun Shark Terror of the Deep WaterGun Shark Te...

Gun Shark Terror of the Deep Water

HTML5 hry

Postřehová hra, ve které máte za úkol se žralokem posbírat zlaté hvězdy, bonusy a požírat malé rybky. Pokud se dostanete daleko, tak se stanete silnějším a to určitě chcete. Dejte se do toho a užijte si zábavu.
Bicycle Kick MasterBicycle Kick...

Bicycle Kick Master

HTML5 hry

Zakopejte si a pokuste se dostat míč do soupeřové brány. Není to vůbec jednoduché, tak se do toho dejte a ukažte své schopnosti, jak se dostat co nejdále. Získejte spoustu bodů. Věříme, že to zvládnete.
Power Line IOPower Line I...

Power Line IO

HTML5 hry

V této hře proplouváte nejrůznější arénou a snažíte se udržet při životě. Dejte si pozor, abyste nenarazili na protihráče a v naprostém pořádku se dostali co nejdále to bude možné. Věříme, že to zvládnete.
Block SpotBlock Spot

Block Spot

HTML5 hry

Dostaňte veškeré čtverečky na místo určení. Jedná se o HTML5 hru, kde budete muset velice přemýšlet, abyste hru v pořádku dokončili. Klikejte tedy na barevné kostky, otáčejte s nimi a přetahujte je na šedivá políčka.
UntamedUntamed

Untamed

HTML5 hry

Parádní hra, kde se budete muset zuby nehty bránit nepřátelům před vámi a kolem vás. Je zapotřebí vytasit totem ve vhodnou chvíli a odrazit veškeré nepřátelské jednotky. Věříme, že to zvládnete.
Papers Scissors RocksPapers Sciss...

Papers Scissors Rocks

HTML5 hry

Zahrajte si zajímavou hru na kámen, nůžky, papír. Dostaňte se v této gamese dostatečně daleko a překonejte jednotlivé části hry. Věříme, že to zvládnete a dostanete se co nejdále to bude možné.
Save MonsterSave Monster

Save Monster

HTML5 hry

Vaším hlavním úkolem je sestřelit monstra na herní ploše. Nebudete to mít vůbec jednoduché. Tak se do toho dejte a ukažte všem, co ve vás je. Musíte být dostatečně přesní. Zvládnete to?
Gravity RunGravity Run

Gravity Run

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte měnit gravitace vašeho hlavního hrdiny. Najděte způsob, jak to celé dokážete a ukažte světu, kdo je tady nejlepší. Měňte gravitaci, překonejte překážky a dostaňte se na konec.
Sweet Candy KingdomSweet Candy ...

Sweet Candy Kingdom

HTML5 hry

Jedná se o hru jako je třeba Mahjong. Vaším hlavním úkolem je, abyste se připravili na obrovskou válku. Vaším úkolem je krmit krále. Přetahujte kameny ze spodní části hry a dostaňte se dostatečně daleko.
Résumé RunRésumé Run

Résumé Run

HTML5 hry

Vaším úkolem je zajít do auta pro svůj životopis. Snažte se získat práci svých snů, ale musíte ještě překonat několik překážek. Věříme, že si hru pořádně užijete a dostanete se co nejdále.
American Football KicksAmerican Foo...

American Football Kicks

HTML5 hry

Zahrajte si americký fotbal, kde bude zapotřebí udělat vše proto, abyste dostali míč mezi dvě tyče, což je v americkém fotbalu branka. Vykopněte míč a určete správný směr letu. Věříme, že to zvládnete.
Zobrazit stranu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 >>