Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Wings.ioWings.io

Wings.io

HTML5 hry

Jedná se o vynikající online hru, ve které máte za úkol sestřelovat své protivníky kolem vás. Vyberte si prvně barvu stíhačky a snažte se nasbírat co největší možné skóre. Hra se inspirovala hrou Agar.io.
Delicious Emily's Hopes & FearsDelicious Em...

Delicious Emily's Hopes & Fears

HTML5 hry

Zahrajte si docela náročnou hru, ve které se musíte starat o svůj obchod. Ten musí šlapat jako hodinky, protože je potřeba udělat vše proto, abyste dostali obchod do zisku. Nebude to vůbec jednoduché.
2020!2020!

2020!

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste zaplnili celý jeden řádek. Podaří se vám to? Jedině tak získáte skóre. Je to něco podobného jako tetris, akorát s tím, že máte vše plně pod kontrolou.
Looney Tunes – There Goes Looney Tunes...

Looney Tunes – There Goes

HTML5 hry

Ve hře budete muset udělat vše proto, abyste pomohli Bugs Bunny a kačérovi Duffymu. Opět jsou na vašich obrazovkách. Hru vyvinulo filmové studio Warner Bros, takže je to naprosto skvělá hra!
City ConnectCity Connect

City Connect

HTML5 hry

Propojte jednotlivé části města za pomocí cest. Otáčejte tyto cesty a snažte se propojit všechny budovy. Jelikož je pozemní doprava hodně důležitá, tak se vám to musí podařit. Časově nejste nikterak omezení, takže máte času dostatek.
4 Two Dots4 Two Dots

4 Two Dots

HTML5 hry

Úkolem v dnešní hře je dostat veškeré kuličky k sobě. Propojte je a odstraňte je tak z hrací plochy. Není to nic jednoduchého, protože už dopředu musíte vědět, jak to máte udělat. Podaří se vám to?
Zombie střílečkaZombie stříl...

Zombie střílečka

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset zneškodnit veškeré nepřátelské jednotky. Dejte se do toho a shoďte na všechny zombie veškeré objekty. Vystřelte co nejpřesněji, protože jste omezení počtem nábojů.
Létající sýrLétající sýr

Létající sýr

HTML5 hry

Dnes si zahrajete na křečka. Ten musí posbírat hvězdičky do svého skóre a zároveň i sýr, který je vždy umístěn na úplně opačné straně. Podaří se vám udělat vše proto, abyste získali dostatečně vysoké skóre?
Leonardo DiCaprio chytá OskaraLeonardo DiC...

Leonardo DiCaprio chytá Oskara

HTML5 hry

Vaším úkolem je chytnout Oskara. Jak už sami víte, tak Leonardovi tento Oskar neustále utíká, i když má naprosto senzační herecké výkony. Teď už ho ale musí získat, alespoň v této hře. Pomozte mu v tom!
Bounce AdventureBounce Adven...

Bounce Adventure

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte najít způsob, jak se dostat do červí díry. Úkolem je posbírat dostatek zlatých mincí a doskákat na samotný konec v pořádku. Podaří se vám to nebo nikoliv? Tak se do toho dejte.
Pouliční závodyPouliční záv...

Pouliční závody

HTML5 hry

Dnes si máte možnost zahrát pouliční závody. Snažte se, abyste získali dostatečně vysoké skóre za to, co děláte. Musíte posbírat peníze, které jsou tady po celém okruhu rozházené a vyhnout se policejním jednotkám.
Boj na dvorkuBoj na dvork...

Boj na dvorku

HTML5 hry

Zahrajte sis dětmi na bojovníky na dvorku. Díky výběru pomocí kolotoče máte šanci získat svou zbraň. Dejte se do toho a porazte svého nepřítele, tak rychle, jak jen to půjde. Podaří se vám to?
Tomb RunnerTomb Runner

Tomb Runner

HTML5 hry

Zahrajte si parádní běžeckou online hru v HTML 5 grafickém zpracování. Tuto hru tak můžete hrát i na svých mobilních telefonech nebo tabletech. Musíte mít opravdu dobrý postřeh, abyste se vyhnuli nebezpečím.
Skate mánieSkate mánie

Skate mánie

HTML5 hry

Zahrajte si parádní hru, která je taktéž dostupná na mobilních telefónech, protože je vytvořena v HTML5. Dejte se do toho a přeskakujte přes překážky. Důležité je dojet co nejdále to bude možné.
 Civilizations Wars Master Edition Civilizatio...

Civilizations Wars Master Edition

HTML5 hry

Máme tady skvělou online hru, ve které se skrývají rovnou čtyři díly této série. Vyberte si, kterou si zahrajete a v každé z nich se snažte obsadit co nejvíce volných budov. Zvládnete to? Převezměte kontrolu.
TennisTennis

Tennis

HTML5 hry

Nakročte na kurt a pokuste se porazit svého protivníka jak nejlépe to půjde. Jedná se o klasický Tennis, takže úkolem je porazit svého protihráče. Dejte se do toho a uvidíte, že se jedná o parádní zábavu v HTML 5.
Rats CookingRats Cooking

Rats Cooking

HTML5 hry

Krysy ničí váš obchod a vy musíte hrdinovi pomoci, abyste zneškodnili tyto krysy. Hledejte je a zabíjejte. Každou úroveň máte různé úkol. Získávejte hvězdičky tím, že splníte několik různých úkolů.
Útočte na piráty!Útočte na pi...

Útočte na piráty!

HTML5 hry

Zaútočte na piráty s plnou sílou a nenechte je jen tak volně projíždět po moři. Popadněte svou zbraň a hned jak se pirát objeví, tak ho zastřelte. Dávejte si pozor, abyste netrefili dívku v zelených šatech! Ta totiž nic neudělala.
Trump DonaldTrump Donald

Trump Donald

HTML5 hry

Zahrajte si parádní HTML 5 hru s kandidátem na prezidenta USA. Trump Donald je známý svými výroky i svými vlasy. Zkuste si s nimi trošku pohrát. Uvidíte sami, že je to velká legrace.
Snail Bob SpaceSnail Bob Sp...

Snail Bob Space

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které si zahrajete se svým šnečkem. Jedná se o velmi známou online hru, ale tentokrát v HTML 5, což znamená, že je hra dostupná i na mobilních telefonech a tabletech!
Doodle History 3D: ArchitectureDoodle Histo...

Doodle History 3D: Architecture

HTML5 hry

V této zábavná 3D online hře budete muset vytvořit obrazec. Otáčejte s herní úrovni a dokončete každou úroveň v pořádku. Hra obsahuje celkem 48 skvělých úrovní. Podaří se vám je dokončit v pořádku?
Xmas BoomXmas Boom

Xmas Boom

HTML5 hry

Přijdete na způsob, jak zabít svého nepřítele? Pokuste se najít způsob, jak sestřelit tyto monstra. Nebude to vůbec jednoduché, ale my věříme, že to zvládnete a dostanete se zase o něco dále. Nechte vybouchnout vaše kolečko ve vhodný čas a posbírejte všechny sladkosti.
Subway Clash 3DSubway Clash...

Subway Clash 3D

HTML5 hry

Přijďte si zahrát skvělou akční HTML 5 hru, kterou budete hrát proti ostatním hráčům z celého světa. Úkolem je zneškodnit tyto nepřátele a to tak, že je sestřelíte. Získejte pro váš tým co největší skóre.
Má Delfínová Show 8Má Delfínová...

Má Delfínová Show 8

HTML5 hry

Vycvičte si svého delfína na plno a ukažte před svým publikem jen ty nejlepší triky. Povede se vám to? Bláznivá online hra, která vás chytí a nepustí. Superhra, kterou budete chtít neustále hrát.
Flappy ChristmasFlappy Chris...

Flappy Christmas

HTML5 hry

Jedná se o populární hru. Dřívěji známo jako flappy birds, ale tentokrát si zahraješ s pejskem, který se musí udržet ve vzduchu. Vyhni se překážkám ve formě vánočních ozdob a sbírej zlaté hvězdy. Zvládneš to?
Zobrazit stranu: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 << >>