Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Spect GalacticSpect Galact...

Spect Galactic

HTML5 hry

V této online hře je potřeba udělat vše proto, abyste zneškodnili své nepřátelské jednotky ve vesmíru. Jednoduché to zrovna mít nebudete, ale dělejte vše, co je ve vašich silách, abyste se dostali dále.
Flicking SoccerFlicking Soc...

Flicking Soccer

HTML5 hry

Parádní fotbalová HTML 5 hra. Porazte svého protihráče a dejte si pozor, abyste nefaulovali. Každý faul zničí vaše šance pokračovat dále. Tak se do toho dejte na plno a dejte svému soupeři co nejvíce gólů.
Tankwars.ioTankwars.io

Tankwars.io

HTML5 hry

Zahrajte si tankovou bitvu a ukažte všem hráčům, kdo je tady nejlepší. Snažte se zneškodnit co nejvíce protivníků. Není to jednoduché a my to víme, ale zábava to je neskutečná. Připojte se s kamarády na server a uskutečněte největší tankovou bitvu.
SwerveSwerve

Swerve

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které je výborné mít dobrou reakční schopnost. Stačí kliknout a auto změní směr. Načasovaní je klíč k úspěchu. Cesty jsou náhodně generované. Dejte se do toho a získejte vysoké skóre.
Žádná nadějeŽádná nad...

Žádná naděje

HTML5 hry

Dnes si zahrajete na odstřelovače, který bude muset zachránit celé lidstvo. Útoky zombie nepřátel jsou na denním pořádku. Hlavním úkolem je, abyste správně kombinovali šipky. Nad hlavami každého zombie vidíte, co máte zmáčknout. Tak se do toho dejte.
GrainaGraina

Graina

HTML5 hry

Jedná se o podobnou hru, jako je třeba Lemmings. Dnes máte za úkol udělat cestu pro tyto hrdiny, aby došli do dveří. Pomáhejte jim za pomocí magie. Každá úroveň je naprosto jiná. Zvládnete to?
Lazerdrive.ioLazerdrive.i...

Lazerdrive.io

HTML5 hry

Zahrajte si parádní hru, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali až na první pozici. Zabíjejte své nepřátele kolem vás, tvořte bránicí čáru, přes kterou nikdo neprojde a zahrajte si zároveň s ostatními hráči na světě.
Duel of TanksDuel of Tank...

Duel of Tanks

HTML5 hry

Zahrajte si hru pro více hráčů, kde bude potřeba, abyste veškeré souboje vyhráli. Jedná se většinou o bitvy hráč Vs hráč. Skvělé grafické zpracování, jednoduchá hratelnost a spoustu zbraní dělá tu nejlepší zábavu.
Treasures of Montezuma 2 - Plná verzeTreasures of...

Treasures of Montezuma 2 - Plná verze

HTML5 hry

Populární logická online hra v plné verzi. Je zde pro vás připraveno celkem 40 skvělých úrovní. Snažte se posbírat potřebné množství malých drahokamů, abyste mohli následně postoupit do další úrovně.
GrubRunnerGrubRunner

GrubRunner

HTML5 hry

Skákejte z jednoho místa na druhé a dávejte si velký pozor, abyste se nepropadli z hrací plochy. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Zvládnete to? Dejte se do toho na plno.
 Tetris® Twist Tetris® Tw...

Tetris® Twist

HTML5 hry

Zahrajte si novodobý tetris v HTML5. Díky tomu je hra možná hrát i na tabletech nebo chytrých telefonech. Dejte se do toho a ukažte všem, co ve vás je. Dostávejte se neustále do dalších úrovních online hry.
Golden ScarabaeusGolden Scara...

Golden Scarabaeus

HTML5 hry

Vaším úkolem je posbírat se svým hrdinou veškeré zlaté broučky. Snažte se aktivovat objekty, rozkutálejte se na správnou stranu a dostaňte se zase o něco dále. Tak se do toho dejte a uvidíte, že to zvládnete.
Jump JumpJump Jump

Jump Jump

HTML5 hry

Potrénujte si svůj postřeh a skočte ve vhodnou chvíli. Dávejte si pozor, abyste se nezachytili, protože tím by pro Vás hra skončila. Věříme, že to pro vás bude obrovská zábava. Tak se do toho dejte.
Slither.ioSlither.io

Slither.io

HTML5 hry

Pokud jste hráli AGAR.IO, tak věřte, že vás tato hra Slither.IO bude také bavit. Je to tak trochu vylepšená verze. Vaším úkolem je s hadem vyrůst do co největšího rozměru. Podaří se Vám to? Dejte se do toho.
TanxTanx

Tanx

HTML5 hry

Zahrajte si tankovou bitvu online s ostatními hráči na internetu. Přihlaste se a sbírejte své body. Úkolem je zneškodnit nepřátele na herní ploše. Jsou zde různé národnosti. Dejte se do toho a získejte skóre pro svůj tým.
King of ThievesKing of Thie...

King of Thieves

HTML5 hry

V této online hře udělejte vše proto, abyste se dostali až ke své truhle. Není to jednoduché, protože při vaší cestě očekávejte překážky formou nepřátel a různých objektů. Tak se do toho dejte.
Euro Soccer SprintEuro Soccer ...

Euro Soccer Sprint

HTML5 hry

Vydejte se na svou dlouhou cestu. Vaším úkolem je si prvně vybrat svůj oblíbený tým a následně se snažit vylézt na ten nejvyšší stupínek v žebříčku. Posbírejte dostatek peněz a vyhněte se překážkám.
Zombie NightZombie Night

Zombie Night

HTML5 hry

Parádní online střílečka, ve které přijmete identitu ohroženého hrdiny. Zombie nepřátele jsou neúprosní a dokážou vás zabít opravdu velmi rychle. Nakupujte si nové zbraně a pokuste se zůstat co nejdéle na živu.
 Pirate Hunter Pirate Hunt...

Pirate Hunter

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste ubránili svou loď před nepřáteli. Dejte se do toho a pokuste se je zneškodnit, tak rychle jak jen to půjde. Zahrajte si na hrdinu, který to dokáže.
Wothan the BarbarianWothan the B...

Wothan the Barbarian

HTML5 hry

Zahrajte si tuto bezvadnou online hru, ve které budete muset utíkat z vězení svého ďábla. Dávejte si pozor, aby vás bodláky nedostihly a zvládli jste tak všechno, co půjde. Dejte se do toho a nasbírejte opravdu vysoké skóre.
Penalty Shooters 2Penalty Shoo...

Penalty Shooters 2

HTML5 hry

Zahrajte si takový penaltový rozstřel, ve kterém hrajete za brankáře i hráče, který penaltu bude kopat. Úkolem je vychytat co nejvíce střel a zároveň vy musíte střelit co nejvíce gólů. Dokážete to bez problému?
 Flower Power Flower Powe...

Flower Power

HTML5 hry

Dnes je vaším úkolem dostat veškeré květinky k sobě, abyste získali co největší možné skóre a váš hrdina se tak mohl dostat k dívce, kterou miluje. Podaří se vám to? Ukažte tedy, co ve vás je.
Jelly Match 3Jelly Match ...

Jelly Match 3

HTML5 hry

V této online hře budete muset udělat vše proto, abyste spojili tři a více věcí. Pokud se vám to podaří dostat k sobě, tak máte velkou šanci se dostat zase o něco dále. Tak se do toho dejte v této hře.
Color ValleyColor Valley

Color Valley

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které se musíte dostat s barevnou kuličkou přes různé objekty. Projít může jen v případě, kdy hrana objektu má stejnou barvu, jako kulička. Tak se do toho dejte a trefte se správně.
Asphalt Speed RacingAsphalt Spee...

Asphalt Speed Racing

HTML5 hry

Vyberte si automobil, upravte ho a následně se vydejte na závod. Úkolem je samozřejmě dojet na první pozici. Máte tady mód jako je šampionát, závod jen tak nebo časovku. Tak se do toho dejte a ukažte svým soupeřům, kdo je tady nejlepší.
Zobrazit stranu: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 << >>