Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Golden ScarabaeusGolden Scara...

Golden Scarabaeus

HTML5 hry

Vaším úkolem je posbírat se svým hrdinou veškeré zlaté broučky. Snažte se aktivovat objekty, rozkutálejte se na správnou stranu a dostaňte se zase o něco dále. Tak se do toho dejte a uvidíte, že to zvládnete.
Jump JumpJump Jump

Jump Jump

HTML5 hry

Potrénujte si svůj postřeh a skočte ve vhodnou chvíli. Dávejte si pozor, abyste se nezachytili, protože tím by pro Vás hra skončila. Věříme, že to pro vás bude obrovská zábava. Tak se do toho dejte.
Slither.ioSlither.io

Slither.io

HTML5 hry

Pokud jste hráli AGAR.IO, tak věřte, že vás tato hra Slither.IO bude také bavit. Je to tak trochu vylepšená verze. Vaším úkolem je s hadem vyrůst do co největšího rozměru. Podaří se Vám to? Dejte se do toho.
TanxTanx

Tanx

HTML5 hry

Zahrajte si tankovou bitvu online s ostatními hráči na internetu. Přihlaste se a sbírejte své body. Úkolem je zneškodnit nepřátele na herní ploše. Jsou zde různé národnosti. Dejte se do toho a získejte skóre pro svůj tým.
King of ThievesKing of Thie...

King of Thieves

HTML5 hry

V této online hře udělejte vše proto, abyste se dostali až ke své truhle. Není to jednoduché, protože při vaší cestě očekávejte překážky formou nepřátel a různých objektů. Tak se do toho dejte.
Euro Soccer SprintEuro Soccer ...

Euro Soccer Sprint

HTML5 hry

Vydejte se na svou dlouhou cestu. Vaším úkolem je si prvně vybrat svůj oblíbený tým a následně se snažit vylézt na ten nejvyšší stupínek v žebříčku. Posbírejte dostatek peněz a vyhněte se překážkám.
Zombie NightZombie Night

Zombie Night

HTML5 hry

Parádní online střílečka, ve které přijmete identitu ohroženého hrdiny. Zombie nepřátele jsou neúprosní a dokážou vás zabít opravdu velmi rychle. Nakupujte si nové zbraně a pokuste se zůstat co nejdéle na živu.
 Pirate Hunter Pirate Hunt...

Pirate Hunter

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste ubránili svou loď před nepřáteli. Dejte se do toho a pokuste se je zneškodnit, tak rychle jak jen to půjde. Zahrajte si na hrdinu, který to dokáže.
Wothan the BarbarianWothan the B...

Wothan the Barbarian

HTML5 hry

Zahrajte si tuto bezvadnou online hru, ve které budete muset utíkat z vězení svého ďábla. Dávejte si pozor, aby vás bodláky nedostihly a zvládli jste tak všechno, co půjde. Dejte se do toho a nasbírejte opravdu vysoké skóre.
Penalty Shooters 2Penalty Shoo...

Penalty Shooters 2

HTML5 hry

Zahrajte si takový penaltový rozstřel, ve kterém hrajete za brankáře i hráče, který penaltu bude kopat. Úkolem je vychytat co nejvíce střel a zároveň vy musíte střelit co nejvíce gólů. Dokážete to bez problému?
 Flower Power Flower Powe...

Flower Power

HTML5 hry

Dnes je vaším úkolem dostat veškeré květinky k sobě, abyste získali co největší možné skóre a váš hrdina se tak mohl dostat k dívce, kterou miluje. Podaří se vám to? Ukažte tedy, co ve vás je.
Jelly Match 3Jelly Match ...

Jelly Match 3

HTML5 hry

V této online hře budete muset udělat vše proto, abyste spojili tři a více věcí. Pokud se vám to podaří dostat k sobě, tak máte velkou šanci se dostat zase o něco dále. Tak se do toho dejte v této hře.
Color ValleyColor Valley

Color Valley

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které se musíte dostat s barevnou kuličkou přes různé objekty. Projít může jen v případě, kdy hrana objektu má stejnou barvu, jako kulička. Tak se do toho dejte a trefte se správně.
Asphalt Speed RacingAsphalt Spee...

Asphalt Speed Racing

HTML5 hry

Vyberte si automobil, upravte ho a následně se vydejte na závod. Úkolem je samozřejmě dojet na první pozici. Máte tady mód jako je šampionát, závod jen tak nebo časovku. Tak se do toho dejte a ukažte svým soupeřům, kdo je tady nejlepší.
10x10! Plus10x10! Plus

10x10! Plus

HTML5 hry

Pokud vás bavil tetris, tak věřte, že tato hra vás bude bavit taktéž. Udělejte vše proto, abyste získali vysoké skóre a naskládejte objekty k sobě. Pokud už nebude místo, kam objekt dát, tak hra pro vás končí.
Wings.ioWings.io

Wings.io

HTML5 hry

Jedná se o vynikající online hru, ve které máte za úkol sestřelovat své protivníky kolem vás. Vyberte si prvně barvu stíhačky a snažte se nasbírat co největší možné skóre. Hra se inspirovala hrou Agar.io.
Delicious Emily's Hopes & FearsDelicious Em...

Delicious Emily's Hopes & Fears

HTML5 hry

Zahrajte si docela náročnou hru, ve které se musíte starat o svůj obchod. Ten musí šlapat jako hodinky, protože je potřeba udělat vše proto, abyste dostali obchod do zisku. Nebude to vůbec jednoduché.
2020!2020!

2020!

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste zaplnili celý jeden řádek. Podaří se vám to? Jedině tak získáte skóre. Je to něco podobného jako tetris, akorát s tím, že máte vše plně pod kontrolou.
Looney Tunes – There Goes Looney Tunes...

Looney Tunes – There Goes

HTML5 hry

Ve hře budete muset udělat vše proto, abyste pomohli Bugs Bunny a kačérovi Duffymu. Opět jsou na vašich obrazovkách. Hru vyvinulo filmové studio Warner Bros, takže je to naprosto skvělá hra!
City ConnectCity Connect

City Connect

HTML5 hry

Propojte jednotlivé části města za pomocí cest. Otáčejte tyto cesty a snažte se propojit všechny budovy. Jelikož je pozemní doprava hodně důležitá, tak se vám to musí podařit. Časově nejste nikterak omezení, takže máte času dostatek.
4 Two Dots4 Two Dots

4 Two Dots

HTML5 hry

Úkolem v dnešní hře je dostat veškeré kuličky k sobě. Propojte je a odstraňte je tak z hrací plochy. Není to nic jednoduchého, protože už dopředu musíte vědět, jak to máte udělat. Podaří se vám to?
Zombie střílečkaZombie stříl...

Zombie střílečka

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete muset zneškodnit veškeré nepřátelské jednotky. Dejte se do toho a shoďte na všechny zombie veškeré objekty. Vystřelte co nejpřesněji, protože jste omezení počtem nábojů.
Létající sýrLétající sýr

Létající sýr

HTML5 hry

Dnes si zahrajete na křečka. Ten musí posbírat hvězdičky do svého skóre a zároveň i sýr, který je vždy umístěn na úplně opačné straně. Podaří se vám udělat vše proto, abyste získali dostatečně vysoké skóre?
Leonardo DiCaprio chytá OskaraLeonardo DiC...

Leonardo DiCaprio chytá Oskara

HTML5 hry

Vaším úkolem je chytnout Oskara. Jak už sami víte, tak Leonardovi tento Oskar neustále utíká, i když má naprosto senzační herecké výkony. Teď už ho ale musí získat, alespoň v této hře. Pomozte mu v tom!
Bounce AdventureBounce Adven...

Bounce Adventure

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte najít způsob, jak se dostat do červí díry. Úkolem je posbírat dostatek zlatých mincí a doskákat na samotný konec v pořádku. Podaří se vám to nebo nikoliv? Tak se do toho dejte.
Zobrazit stranu: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 << >>