Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

ap The Frogap The Frog

ap The Frog

HTML5 hry

HTML 5 hra, která se dá hrát i na mobilním telefonu. Úkolem je klikat na všechny žáby, které tady máte a staňte se tak žabím princem. Jsou zde malé mini mise a za ně získáváte hvězdičky. Pomozte všem žábám!
Snow SmasherSnow Smasher

Snow Smasher

HTML5 hry

Zajímavá online hra, ve které máte za úkol odrážet od svého objektu sněhovou kouli. Právě ona bude ničit veškeré ledové objekty a sbírat tak skóre. Dávejte si pozor, aby vám sněhová koule nezapadla.
Burnin Rubber TeaserBurnin Rubbe...

Burnin Rubber Teaser

HTML5 hry

Zahrajte si dnešní online hru, ve které budete sestřelovat své protivníky. Jedná se sice o závodní hru, ale budete střílet a zažijete velkou akci. Tak se do toho dejte a vyhrajte.
SoccertasticSoccertastic

Soccertastic

HTML5 hry

Máte rádi fotbal? Tak to si určitě užijete tuto hru, které můžete hrát i na svém mobilním telefonu. Zahrajte si na penalty. Zaměřte a pokuste se dát co nejvíce gólů. Buďte opatrní, protože brankář je čím dál rychlejší.
Jetpack Master GameJetpack Mast...

Jetpack Master Game

HTML5 hry

V dnešní online hře si zahrajete s hrdinou, který má na sobě JetPack. Vyleťte do vzduchu a pokuste se udělat vše proto, abyste sesbírali dostatek zlatých mincí a doletěli jste zároveň co nejdále.
Mini Putt Gem ForestMini Putt Ge...

Mini Putt Gem Forest

HTML5 hry

Skvělá HTML 5 hra, která se dá lehce hrát i na mobilech nebo tabletech. Nabízí celkem 18 skvělých úrovní, ve kterých musíte udělat pár triků a dostat míček do díry na co nejméně výstřelu. Zvládnete to?
Ufo RunUfo Run

Ufo Run

HTML5 hry

V této velice zábavné akční hře musíte pomoct malému mimozemšťanovi se dostat přes mysteriózní hrad. Sbírejte hvězdičky a vyhýbejte se smrtícím bodlákům. Nezapomínejte také sbírat dostatek bodů.
20482048

2048

HTML5 hry

Tak co dokážete se dopočítat k číslu 2048? Zní to docela jednoduše, ale uvidíte sami, že tomu tak není. Procvičte si svou hlavičku a ukažte, že to zvládnete. Hra staví na populární hře 1024. Pohybujte s čtverečky a kombinujte je.
Nut Rush 2: Summer SprintNut Rush 2: ...

Nut Rush 2: Summer Sprint

HTML5 hry

V dnešní hře si zahrajete za malou lišku, se kterou si půjdete pro oříšky. Jelikož se blíží zima, tak se musí zásobovat. Cílem je dostat se domů v naprostém pořádku. Jedná se o další kvalitní HTML 5 hru, kterou si zaručeně oblíbíte.
Kiba & Kumba: Jungle ChaosKiba & Kumba...

Kiba & Kumba: Jungle Chaos

HTML5 hry

Rychlejší hra, příjemnější ovládání, možnost si zahrát hru na mobilu. To vše jsou výhody HTML 5 her, kterými vás budeme zásobovat. Budeme rádi, když se k nám přidáte a zahrajete si dnes tuto perfektní hru v džungli. Přeskákejte přes překážky, posbírejte banány a mince a dostaňte se na samotný konec.
Connect FourConnect Four

Connect Four

HTML5 hry

Spoj čtyři je logická hra trochu podobná piškvorkám. Musíte udělt řadu ze čtyř stejných hracích kamenů dřív než váš soupeř. Může být vodorovně, svisle i šikmo. Abyste vyhráli je dobré taktizovat a rozehrát čtyřkovou řadu na více místech současně.
Zobrazit stranu: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 << >>