Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Monsters PanicMonsters Pan...

Monsters Panic

HTML5 hry

Panika tady není na svém místě a vy ji musíte korigovat. Přeskakujte malé monstra těmi velkými. Klikejte za pomocí myší a vyberte si monstrum, které bude přeskakovat ty jiné menší. Pokud se srazí, tak hra pro vás skončí.
Tiki Taka RunTiki Taka Ru...

Tiki Taka Run

HTML5 hry

Skvělá online sportovní hra, ve které budete muset co nejrychleji dostat míč do brány. Nejlépe bude, když vše zvládnete na jeden dotek a tak váš soupeř nedokáže ani zareagovat. Dokážete získat zlatou kopačku?
FreakingMathFreakingMath

FreakingMath

HTML5 hry

Staňte se matematickým géniem a udělejte vše proto, abyste poukázali na dobrý výsledek. Hra vám bude neustále předhazovat výpočty s výsledky a vy budete klikat jen na ano nebo ne. Vhodné i pro mobily.
Red HeadRed Head

Red Head

HTML5 hry

S malou roztomilou hlavičkou se musíte dostat co nejdále. Skóre se právě počítá podle toho, jak daleko doskočíte, takže se snažte. Ovládání je naprosto jednoduché za pomocí šipek na obrazovce. Vše je uzpůsobeno pro mobilní telefon a jeho dotykové ovládání.
Goal Guess Euro 2016Goal Guess E...

Goal Guess Euro 2016

HTML5 hry

Rozpoznáte, kdy to byl gól a kdy ne? EURO 2016 kvalifikace jsou tady a je tady spousta situací, kdy člověk neví, jestli to bude gól nebo ne. Pokuste se to právě dnes rozpoznat.
MineblockMineblock

Mineblock

HTML5 hry

V dnešní hře si zahrajete takový menší Minecraft. Je v provedení HTML 5, takže se nemusíte obávat žádných problémů. Hra se dá hrát také na mobilu a nepotřebuje žádnou externí instalaci. Zvládnete to?
Agar.IoAgar.Io

Agar.Io

HTML5 hry

Zahrajte si báječnou a známou hru, kterou hrají všichni youtubeři a vy můžete s nimi. Perfektní online hra Agar.Io, ve které musíte požírat ostatní malé kuličky v cestě. Podaří se vám to?
Monster PetMonster Pet

Monster Pet

HTML5 hry

Určitě jste někdy měli tamagoči, ve kterém jste se museli starat o své zvířátko celých 24 hodin. V dnešní hře si zahrajete něco takového. Postarejte se o své zvířátka a nenechte ho umřít.
OjelloOjello

Ojello

HTML5 hry

Rozřezejte objekt na malé kousky a pokuste se, aby v každé části byla jenom jedna malá kulička. Tak se do toho dejte a ukažte všem, že na to máte.
World Cup PenaltyWorld Cup Pe...

World Cup Penalty

HTML5 hry

Zahrajte si docela příjemný penaltový rozstřel. Zvolte si tým a dejte se za vítězstvím. Pokuste se najít způsob, jak vyhrát tento zápas. Dejte svému soupeři co nejvíce gólů. Je opravdu zapotřebí, abyste našli ten správný směr odpalu a i sílu.
Nut Rush 3 - Snow ScrambleNut Rush 3 -...

Nut Rush 3 - Snow Scramble

HTML5 hry

Se svou veverkou musíte přeskakovat z jedné platformy na druhou. Dávejte si pozor, abyste nespadli dolů z hrací plochy. Věříme, že to zvládnete. Najděte způsob, jak to dokázat. Není to jednoduché a my to víme.
ap The Frogap The Frog

ap The Frog

HTML5 hry

HTML 5 hra, která se dá hrát i na mobilním telefonu. Úkolem je klikat na všechny žáby, které tady máte a staňte se tak žabím princem. Jsou zde malé mini mise a za ně získáváte hvězdičky. Pomozte všem žábám!
Snow SmasherSnow Smasher

Snow Smasher

HTML5 hry

Zajímavá online hra, ve které máte za úkol odrážet od svého objektu sněhovou kouli. Právě ona bude ničit veškeré ledové objekty a sbírat tak skóre. Dávejte si pozor, aby vám sněhová koule nezapadla.
Burnin Rubber TeaserBurnin Rubbe...

Burnin Rubber Teaser

HTML5 hry

Zahrajte si dnešní online hru, ve které budete sestřelovat své protivníky. Jedná se sice o závodní hru, ale budete střílet a zažijete velkou akci. Tak se do toho dejte a vyhrajte.
SoccertasticSoccertastic

Soccertastic

HTML5 hry

Máte rádi fotbal? Tak to si určitě užijete tuto hru, které můžete hrát i na svém mobilním telefonu. Zahrajte si na penalty. Zaměřte a pokuste se dát co nejvíce gólů. Buďte opatrní, protože brankář je čím dál rychlejší.
Jetpack Master GameJetpack Mast...

Jetpack Master Game

HTML5 hry

V dnešní online hře si zahrajete s hrdinou, který má na sobě JetPack. Vyleťte do vzduchu a pokuste se udělat vše proto, abyste sesbírali dostatek zlatých mincí a doletěli jste zároveň co nejdále.
Mini Putt Gem ForestMini Putt Ge...

Mini Putt Gem Forest

HTML5 hry

Skvělá HTML 5 hra, která se dá lehce hrát i na mobilech nebo tabletech. Nabízí celkem 18 skvělých úrovní, ve kterých musíte udělat pár triků a dostat míček do díry na co nejméně výstřelu. Zvládnete to?
Ufo RunUfo Run

Ufo Run

HTML5 hry

V této velice zábavné akční hře musíte pomoct malému mimozemšťanovi se dostat přes mysteriózní hrad. Sbírejte hvězdičky a vyhýbejte se smrtícím bodlákům. Nezapomínejte také sbírat dostatek bodů.
20482048

2048

HTML5 hry

Tak co dokážete se dopočítat k číslu 2048? Zní to docela jednoduše, ale uvidíte sami, že tomu tak není. Procvičte si svou hlavičku a ukažte, že to zvládnete. Hra staví na populární hře 1024. Pohybujte s čtverečky a kombinujte je.
Nut Rush 2: Summer SprintNut Rush 2: ...

Nut Rush 2: Summer Sprint

HTML5 hry

V dnešní hře si zahrajete za malou lišku, se kterou si půjdete pro oříšky. Jelikož se blíží zima, tak se musí zásobovat. Cílem je dostat se domů v naprostém pořádku. Jedná se o další kvalitní HTML 5 hru, kterou si zaručeně oblíbíte.
Kiba & Kumba: Jungle ChaosKiba & Kumba...

Kiba & Kumba: Jungle Chaos

HTML5 hry

Rychlejší hra, příjemnější ovládání, možnost si zahrát hru na mobilu. To vše jsou výhody HTML 5 her, kterými vás budeme zásobovat. Budeme rádi, když se k nám přidáte a zahrajete si dnes tuto perfektní hru v džungli. Přeskákejte přes překážky, posbírejte banány a mince a dostaňte se na samotný konec.
Connect FourConnect Four

Connect Four

HTML5 hry

Spoj čtyři je logická hra trochu podobná piškvorkám. Musíte udělt řadu ze čtyř stejných hracích kamenů dřív než váš soupeř. Může být vodorovně, svisle i šikmo. Abyste vyhráli je dobré taktizovat a rozehrát čtyřkovou řadu na více místech současně.
Zobrazit stranu: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 << >>