Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

2D Knock Out

Sportovní online hry

2D Knock Out

Klasická hra, která je sice jednoduchá v grafice, ale v jednoduchosti je krása... zabavíte se tedy do sytosti v boxerských utkáních, které budou opravdu zajímavé, váš vyzyvatel se bude bránit, co mu síly stačí.

Spuštěno: 4573x

Vložil: Kriol


Další hry zdarma online

ShaperShaper
Shaper - Logické online hry
Logická hra, ve které musíte poskládat různé objekty do sebe, a dostat se z červeného kolečka do toho černobílého. Později přibývají červená kolečka a právě těmto se musíte vyhnout, protože pokud přes ně půjdete, hra vám neuzná level.
Bang HeroesBang Heroes
Bang Heroes - Akční online hry
Westernovka, ve které musíte střílet vaše nepřátele. Pohybujete se šipkami dopředu a dozadu. Střílíte proti jdoucí nepřátelé a získáváte různá vylepšení. Na začátku hry vás uvítá malé intro, které můžete samozřejmě přeskočit.
RolleyRolley
Rolley - Logické online hry
V této hře jezdíte kuličkou po čtverečcích, ty se po projetí rozsvítí a vaším úkolem je, k dokončení levelu všechny tyto čtverečky rozsvítí. Nezapomínejte na to, že pokud přejedete znovu po rozsvíceném čtverečku, tak zhasne.
bipoLebipoLe
bipoLe - Logické online hry
V této milé hře musíte dostat k sobě dva magnety, ony potom vybouchnou. Magnety musí mít jinou polaritu než jejich protějšek a hlavní tady jsou hrátky s fyzikou, trocha uvažování vám pomůže k úspěšnému dokončení této hry.
Grid BlastGrid Blast
Grid Blast - Logické online hry
Velice jednoduchá hra. Vaším úkolem je jenom odpálit bomby a to tak, že zapálíte zápalku a poté táhnete myší po bombách. Dala by se zařadit do logických her, protože musíte tady i trošku uvažovat, abyste to dotáhli do konce.
Copyright © 1998-2008 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka