Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Tower DefenseTower Defens...

Tower Defense

HTML5 hry

Klasická obraná strategie. Musíte stavět obranné věže a bránit se vlnám nepřátel. Celkem máte 4 druhy věží, lučištnickou, kanónovou, bleskovou a mrazivou. Postupně je můžete vylepšovat a odolávat tak větším a drsnějším druhům nepřátel, nebo jejich větším hordám. Projděte celou mapu a ubraňte celé království.
Goblin flying machineGoblin flyin...

Goblin flying machine

HTML5 hry

Malý goblin se rozhodl, že se stane aeronaoutem. A proto si vyrobil krásná kožená křídla a vyletěl do oblak, cestou musí sbírat ozubená kolekčka jako součástky na další skvělý výtvor. Ale pozor, povětří je plné dalších bytostí, někdy očekávaných, někdy nečekaných. Vyhýbat se tak musíte ptákům, jakož i jednorožcům, čarodějnicím a sem tam i kouzelníkům. Doletíte vysoko, nebo spadnete hned po pár pokusech o let?
Jetpack SantaJetpack Sant...

Jetpack Santa

HTML5 hry

Ahoj Santo! Dej si na záda taketový batoh a vydej se do severních krajů posbírat dárky, které tam nezbední pomocníčci poztráceli. V této arkádové hře jsi v roli Santa Klause a musíš posbírat co nejvíc dárků než přijdeš o všechny životy. Zmáčknutím tlačítka myši zapneš raketový batoh a puštěním ho zase vypneš. Dokážeš proletět co nejdál, vyhýbat se překážkám a získat co nejvíc bodů?
Mahjong TitansMahjong Tita...

Mahjong Titans

HTML5 hry

Zahrajte si oblíbenou deskovou hru Mahjongg. Cílem hry je odstranit z hrací plochy všechny hrací kameny. Toho docílíte tak, že najdete dva stejné kameny, označíte je a tím se odeberou ze hry. Ale pozor takto odebírat lze jen kameny na krají každého patra hrací pyramidy. Ty které nejsou na kraji nelze z hrací plochy odebrat. Zvládnete odstranit všechny hrací kameny?
Hanger OnlineHanger Onlin...

Hanger Online

HTML5 hry

Postřehová hra, ve které je potřeba prolétávat jednotlivými užinami. Dejte si velký pozor, abyste nepřišli o část těla a posbírejte veškeré zlaté mince a dostaňte se co nejdále to bude možné.
Year Round Fashionista: BelleYear Round F...

Year Round Fashionista: Belle

HTML5 hry

Skvělá hra, kde se budete muset postarat o svou holku a to od června až do prosince. Každý měsíc ji dejte různé oblečení, účesy a udělejte ji prostě nejkrásnější. Věříme, že to zvládnete.
Unpark MeUnpark Me

Unpark Me

HTML5 hry

V této hře bude potřeba odparkovat jednotlivé automobily a to tak, aby měl Mustang volný průjezd. Uvidíte sami, že to nebude vůbec jednoduché. Tak se do toho dejte a pokuste se uvolnit prostor na malé herní ploše.
Fall BallFall Ball

Fall Ball

HTML5 hry

Parádní gamesa, ve které se kutálíte se svou koulí a snažíte se překonat jednotlivé překážky. Nesmí se stát, že byste s koulí spadli z herní plochy. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné.
High Noon HunterHigh Noon Hu...

High Noon Hunter

HTML5 hry

Dnes si zahrajete parádní zombie hru, kde bude potřeba zneškodnit vše, co se na herní ploše hýbe. Dejte se do toho a ukažte, že to zvládnete. Je potřeba zabít zombie nepřátele a ukázat své schopnosti.
Toy FactoryToy Factory

Toy Factory

HTML5 hry

Dnes se vše odehrává v továrně na hračky. Úkolem je sundat veškeré krabice z nejvyšších pater a snažit se o to, abyste je dostali na zem. Teď záleží jen na vás, jestli se vám to podaří nebo nikoliv.
Beachball.onlineBeachball.on...

Beachball.online

HTML5 hry

V této hře musíte udělat vše proto, abyste v naprostém pořádku překonali jednotlivé části. Hra disponuje online módem, takže se připojíte na server a hrajete proti reálnému hráči. Dejte se do toho a vhoďte míč na protihráčové území.
Pizza Party 2Pizza Party ...

Pizza Party 2

HTML5 hry

Parádní gamesa, ve které se musíte postarat o chod vašeho podniku. Najděte způsob, jak si udržet zákazníky a dát jim to, co požadují. Pokud se vám nebude dařit, tak vaše podnikání velmi rychle zkrachuje.
Army Cargo Truck DriveArmy Cargo T...

Army Cargo Truck Drive

HTML5 hry

3D závodní hra, kde je pro vás přichystáno celkem 10 skvělých úrovní, které je potřeba zvládnout. Dejte si pozor na překážky a vyhněte se tomu, aby se vám náklad nevysypal. Zvládnete to?
Super Neon BallSuper Neon B...

Super Neon Ball

HTML5 hry

Jedná se o skvělou hru, kde hrajete s neonovým balónkem. Snažte se vyhnout veškerým překážkám. Dejte si velký pozor. Vše se odehrává v neonovém prostředí, kde je spousta problému. Hra je v HTML5 a je k dispozici i na mobilní telefon.
Shush NinjasShush Ninjas

Shush Ninjas

HTML5 hry

V této hře je potřeba udělat vše proto, abyste utišili hlučné lidi v kině. Pokud vám někdy vadilo, že se tito lidé dívali do telefonu místo na film nebo byli hluční, tak dnes máte šanci je utišit.
Shooting at BuddiesShooting at ...

Shooting at Buddies

HTML5 hry

Dnes si zastřílíte na svého kamaráda. Hlavním úkolem je sestřelit jablko na jeho hlavě. Dejte si pozor, abyste netrefili přímo jeho nebo nestřelili zase příliš vedle. Snažte se a získávejte skóre.
Adam a Eva 7: DuchAdam a Eva 7...

Adam a Eva 7: Duch

HTML5 hry

Zahrajte si tentokrát na Adama, který bude muset strašit veškeré překážky. Jen pokud se vám to podaří, tak hra vám dovolí jít dále. Za každý úspěch budete náležitě odměněni. Tak se do toho dejte na plno.
Lucky TilesLucky Tiles

Lucky Tiles

HTML5 hry

Spojujte k sobě stejnobarevné objekty a odstraňujte je z herní plochy pryč. Musíte nabrat co nejvíce bodů a to ještě před vypršením časového limitu. Uvidíte, že to není nic jednoduchého. Ukažte, co ve vás je.
Arkanoid Html5Arkanoid Htm...

Arkanoid Html5

HTML5 hry

Povedená hra, ve které budete muset překonat deset složitých úrovní a tři stupně obtížnosti. Odstraňte jednotlivé cihly z hrací plochy. Nezapomínejte taktéž posbírat padající bonusy. Věříme, že to zvládnete.
Super Mario Run 2Super Mario ...

Super Mario Run 2

HTML5 hry

Máme k dispozici novou hru s Máriem, ve které se ocitáte v několika světech. Překonávejte jednotlivé překážky, získejte vysoké skóre a udělejte vše proto, abyste se dostali co možná nejdále to bude možné.
Tako BubbleTako Bubble

Tako Bubble

HTML5 hry

Zahrajte si na hrdinu, který bude muset v této skákačce posbírat jednotlivé bublinky na herní ploše. Dávejte si nicméně velký pozor, aby vás nezabil žádný nepřítel nebo jste zbytečně nenarazili na problém.
Fabulous Angela's High School ReunionFabulous Ang...

Fabulous Angela's High School Reunion

HTML5 hry

Pomozte této dívce obsloužit co nejvíce zákazníku na maturitním plese. Vydělejte si tak cenné peníze, které poté budete moci uplatnit nadále. Noste zákazníkům pití a vše, co budou potřebovat. Nenechte je čekat.
A knots storyA knots stor...

A knots story

HTML5 hry

Parádní gamesa, ve které si zahrajete za malé koťátko jménem Mileo. Vstupte do světa sní a pokuste se získat všech 12 ocenění, které ve hře naleznete. Nebudete to mít vůbec jednoduché tomu věřte.
Stickman Archer 3Stickman Arc...

Stickman Archer 3

HTML5 hry

Třetí pokračování úspěšné hry, ve které budete muset vystřelit šíp z luku a trefit vašeho nepřítele. Zůstaňte co nejdéle na živu, získejte bonusy a dostaňte se zase o něco dále. Věříme, že to zvládnete.
Leap On!Space Frontier OnlineLeap On!Spac...

Leap On!Space Frontier Online

HTML5 hry

V této hře bude zapotřebí vyletět s raketou co nejvýše to bude možné. Dávejte si velký pozor, aby vám raketa nevybouchla a každou část se snažte odpoutat opravdu včas. Zvládnete to? Hra má hezké grafické zpracování.
Zobrazit stranu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 >>