Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

The Fisherman Wrath

Zábavné online hry

The Fisherman Wrath

Chraňte svou vesnici před nepřáteli z jiné planety! Jste oblečení jak nějaký hrdina a v ruce držíte zbraň, se kterou tyto nepřátele musíte zabít. Tato zbraň se dá i házet a vše se ovládá na klávesnici.

Spuštěno: 933x

Vložil: Bobb1


Další hry zdarma online

In3structoTa...In3structoTa...
In3structoTank! - Střílecí online hry
Jeďte se svým tankem po polní cestě a zneškodňujte nepřátele. Pokud nepřátelské letectvo na vás vyhodí bombu, tak vás odstřelí do vzduchu a vaším úkolem je tak tyto letadla zničit. Hrajeme na zkušenostní body a zvyšuje se vám level. Kupujete si větší frekvenci objevovaných nepřátel. A další vymoženosti na vás čekají o grafické stránce hry ani nemluvě.
Epic ComboEpic Combo
Epic Combo - Akční online hry
Vydělávejte peníze zabíjením želviček. V ruce držíte pořádné kladivo, a pokud budete chtít želvičku zneškodnit, tak zmáčkněte „mezerník“. Ukáže se vám zpomalený záběr a dostanete peníze. Udělejte 10 000 Combo a vyhrajte celou hru.
Bed and Brea...Bed and Brea...
Bed and Breakfast - Zábavné online hry
Staráte se o chod hotelu. Svým zákazníkům poskytujete přespání a také snídání. Budete muset uklízet po zákazníkovi pokoj, tak jak to chodí. Vyděláváte peníze a v levé horní části obrazovky vidíte čas. Aspoň budete vědět, v kolik se každý zákazník budí a můžete tak být připravení.
Thomas was a...Thomas was a...
Thomas was alone - Zábavné online hry
S vysokým obdélníkem, který ovládáte, budete muset přeskákat různé překážky. Dorazte na místo a postupte do další úrovně. Musíte s obdélníkem zapasovat do bílého čtverečkovaného obdélníku. Snažte se! Je to opravdu skvělá hra.
ApokalyxApokalyx
Apokalyx - Akční online hry
Svět jaký jste znali, skončil před 600 lety, ukončila ho tzv. apokalypsa. Jeden šťastný přeživší přežíval v podzemních chodbách. Učil se, jak žít s takovým problémem. Jste gladiátor. Jediné co je teď důležité se stává vyhrávání a bojování v arénách slávy.
Copyright © 1998-2014 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka