Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

The Fisherman Wrath

Zábavné online hry

The Fisherman Wrath

Chraňte svou vesnici před nepřáteli z jiné planety! Jste oblečení jak nějaký hrdina a v ruce držíte zbraň, se kterou tyto nepřátele musíte zabít. Tato zbraň se dá i házet a vše se ovládá na klávesnici.

Spuštěno: 937x

Vložil: Bobb1


Další hry zdarma online

Light BotLight Bot
Light Bot - Zábavné online hry
Už jste někdy zkoušeli programovat?Neni to tak snadné a v této hře si to vyzkoušíte,musíte používat cykly a nastavovat pohyby,ale pozor,máte jen omezený počet možností a hra je od každého kola těžší.
Multi-Taskin...Multi-Taskin...
Multi-Tasking - Zábavné online hry
už vás někdy napadlo vyzkoušet kolik činností zvládnete najednou?v této hře si to zkusíte i když maximalně dvě,ale ať už skákání po kostkách bo pinkání si s vajíčkem,tak rozhodně tvoří zajímavou a spletitou hru plnou nástrah
BoxBoy Escap...BoxBoy Escap...
BoxBoy Escape - Logické online hry
Ve hře se musíš snažit zabránit chlapečkovi, co má místo hlavy krabici, aby utekl pryč. Každé kolo smíš dát pryč jednu plochu na které může stát a on každé kolo někam skočí. Dokážeš mu uzavřít cestu dřív než uteče?
Bubble Eleme...Bubble Eleme...
Bubble Elements - Logické online hry
Hezké zpracování hry Bubbles. Snažíte se k sobě dostat tři stejné barvy, které potom zmizí. Pokud díky mizícím bublinám ztratí některá bublina kontakt s ostatními tak taky zmizí. Na rozdíl od klasického Bubbles máte možnost hrát ve dvou různých módech. Ale pozor, je to zase velká návykovka.
SpellBlazerSpellBlazer
SpellBlazer - Zábavné online hry
Naprosto geniální hra, která spojuje prvky příběhu, rpg a logiky. Jste kouzelník, který se snaží vyčistit svět o příšer. Procházíte mapou a potkáváte monstra. Každé je na něco imuní a na něco slabé. DO boje si vyberete vždy 3 druhy kouzel, dávejte tedy pozor co na kterou příšeru nezabírá a pak se pustíte do boje. Boj probíhá systémem logického puzzle, Snažíte se dát k sobě 3 stejné obrázky. Pokud jsou to obrázky vašich kouzel útočíte, pokud jsou to obrázky soupeře tvoříte si tím obranu. Tahle hra vás jen tak nepustí.
Copyright © 1998-2014 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka