Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

The Fisherman Wrath

Zábavné online hry

The Fisherman Wrath

Chraňte svou vesnici před nepřáteli z jiné planety! Jste oblečení jak nějaký hrdina a v ruce držíte zbraň, se kterou tyto nepřátele musíte zabít. Tato zbraň se dá i házet a vše se ovládá na klávesnici.

Spuštěno: 990x

Vložil: Bobb1


Další hry zdarma online

KrankKrank
Krank - Zábavné online hry
Pobývejte s vaší bílou kuličkou v blízkosti jiných nepřátelských kuliček, což jsou všechny kromě vás. Nepřítel musí být ve vašem kruhu, potom se kruh zvětšuje a jak bude červený, tak ho odpálíte jediným stisknutím tlačítka myší.
SlurmSlurm
Slurm - Zábavné online hry
Tato hra je založena na bází hry Gish. Gish byl vydán na počítač někdy v minulosti a je teď i na mobilních telefonech. Skáčete po stěnách a hledáte skrytá tajemství mapy. Když spadnete z výšky, tak ze Slurma se oddělí malé kuličky, které potom můžete sesbírat.
Red MoonRed Moon
Red Moon - Akční online hry
Red Moon se podobá hře Armed with Wings, která byla stejně stylována. Na začátku hry vás zaučí do prostředí a naučí vás co a jak ovládat. Musíte pobít kostlivce nebo přeskočit na plošinu pomocí Double Jumpu.
Tetri TowerTetri Tower
Tetri Tower - Zábavné online hry
Tetris trošku jinak. Musíte dosáhnout padajících objektů nějaké výšky, která je určená. Toto je první mód, který jsem popisoval. Ten druhý je úplně jiný. Útok na čas musíš dosáhnout co největší výšky a nesmí vám objekty popadat.
Squiggle Squ...Squiggle Squ...
Squiggle Squid - Zábavné online hry
Roztomilá hra, ve které požíráte různé rybky. Klikáte myší a právě tímto dokážete posbírat co nejvíce ryb. Jestliže dosáhnete určitého bodů, spíše klikání, tak se hra ukončí a můžete pokračovat do dalšího levelu.
Copyright © 1998-2015 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka