Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Card Monsters

Akční online hry

Card Monsters

A máme tady válku karet. Na své místo musíte umístit takové karty, které dokáží bojovat s nepřátáteli. Tam kde umístite meč, tak tam budete mít silnější útok. Skládejte tyto karty podle síly útoku.

Spuštěno: 846x

Vložil: Bobb1


Další hry zdarma online

Ragdoll Cour...Ragdoll Cour...
Ragdoll Course - Zábavné online hry
V této hře hrajete za jednu kulisu, se kterou máte za úkol dojít nebo spíše doházet co nejdále. Obrazovka se posouvá ze shora dolů a vy musíte uniknout. Při cestě budete kulisu omlácet o různé zatáčky na mapě.
Metal Slug S...Metal Slug S...
Metal Slug Stick Game - Akční online hry
Jediným úkolem a velice jednoduchým je, procházet přes nepřátele a zabít jich co nejvíce. Za každého mrtvého nepřítele dostáváte body(skóre). Obtížnost se postupně zvětšuje a po cestě sbíráte nové zbraně.
Adair Tishle...Adair Tishle...
Adair Tishler Goes Insane - Akční online hry
Chcete se pořádně vyblbnout? V této hře se máte šanci pořádně vyřádit. Střílíte na procházející lidi se svojí sniper zbraní a neomezuje vás, ani čas, ani skóre. Můžete střílet, jak dlouho chcete a k tomu vám hraje skvělá hudba
Grow NanoGrow Nano
Grow Nano - Logické online hry
Abyste uzdravili nemocného človíčka, musíte všech 6 předmětů ve hře dostat na maximální level. To se ale podaří pouze pokud zvolíte správné pořadí. Chvilku to rozhodně potrvá než na správnou kombinaci přijdete, animace jsou různé podle úrovně daného předmětu a tak je zábavné sledovat jak se co vylepšuje.
Madagaskar o...Madagaskar o...
Madagaskar omalovánky - Zábavné online hry
Máš rád kreslený příběh Madagaskar? Pak je tahle hra ve stylu omalovánek přesně pro tebe. Vyber si jestli chceš vymalovat lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho nebo žirafáka Malmana. Máš k dispozici spoustu barviček, kterými můžeš vybarvit své oblíbené hrdiny jak se ti zlíbí a nakonec si je můžeš i vytisknout.
Copyright © 1998-2008 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka