Top online hry zdarma

Pro zobrazení musíte stáhnout Flash plugin.

Doporučujeme
Bigfarm GoodgameBigfarm Goodgame
Bigfarm Goodgame
Goodgame EmpireGoodgame Empire
Goodgame Empire

Cool-Fu Master

Zábavné online hry

Cool-Fu Master

Jelikož jste ten nejvíce cool týpek na celé škole, je pro vás někdy těžké dostat se včas po zvonění do třídy. Uhlídejte si čas a snažte se zbavit všech dívek, které po vás letí. Dostaňte se do třídy včas.

Spuštěno: 907x

Vložil: Kriol


Další hry zdarma online

Monkey Go Ha...Monkey Go Ha...
Monkey Go Happy - Zábavné online hry
Co to slyší uši mé? V dáli něco smutní, to malá chlupatá opička, které se postesklo po domově. Vykouzlete opičce úsměv na rtech tím, že ji nějakým způsobem rozveselíte. Musíte projít několika zkouškami, vítězí ten nejrychlejší.
Super Mario ...Super Mario ...
Super Mario Moto - Závodní online hry
Připravte se na startovní čáru a vyražte vzhůru na nerovný terén s postavičkou Mario. Čeká vás zběsilá jízda plná vzrušení na speciálně upraveném vozítku, při níž musíte být velice opatrní. Rychlost není vše, ale také se v cíli počítá.
CluelessClueless
Clueless - Pro dívky online hry
Beverly Hills je místem, kde to žije. Je to skvělé město, kde to hýří barvami a trendy. Vydejte se na nekonečné nákupy do obchodních center a poraďte svým kamarádkám tak, aby mohly oslnit svým zevnějškem svého partnera.
Mario Foreve...Mario Foreve...
Mario Forever Flash - Skákací online hry
Kdo by neznal postavičku jménem Mario, kterou poznalo už několik generací dětí i dospělých. Mario zůstává v podvědomí i tvůrcům flash her, kteří se s oblibou k tomuto tématu vrací. Vraťte se zpět do doby neohroženého Maria, který musí přes překážky dojít nakonec každého levelu.
Forest Safar...Forest Safar...
Forest Safari - Zábavné online hry
Je krásný slunný den a vy jako zkušený fotograf se vydáváte do lesa vyfotit pár neobyčejných snímků zvířat. Nastavte objektiv a už jen číhejte na ten správný okamžik, kdy stisknete spoušť fotoaparátu, abyste zachytili plachou faunu.
Copyright © 1998-2008 Cwapa online hry zdarma & AfroDita hry. Veškerá práva vyhrazena.
Created a designed by: Stanislav Duben | XHTML 1.0 | CSS | Zásady ochrany osobních údajů

Partnerské stránky: PC hry, PlayStation, Xbox, Loupak.cz - videa a hry, online hry zdarma, PC hry a konzole, seznamka