Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Crash The Bash Fully 6Crash The Ba...

Crash The Bash Fully 6

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které máte za úkol sestřelit se spongebobem jednotlivé kulisy na herní ploše. Pokud se vám však podaří trefit štít, který se pohybuje v zadní části hry, tak obdržíte opravdu vysoké skóre.
Princess GraduationPrincess Gra...

Princess Graduation

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. V této dívčí hře je budete muset obléct co nejlépe. Tak se do toho dejte a připravte je na jejích den.
Doctor Acorn 2Doctor Acorn...

Doctor Acorn 2

HTML5 hry

Hrajete za malého žaluda, který musí překonat velmi těžké překážky. Dejte si velký pozor, abyste nespadli tam, kam nechcete a hlavně se dostaňte na samotný konec hry. K dispozici jsou různé větráčky, které vás dokážou posunout a mnohem více.
Broom RidersBroom Riders

Broom Riders

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které si zahrajete na Toma a Jerryho. Vaším úkolem je doletět k červené šipce. Musíte ho navigovat, protože bez toho jste naprosto ztraceni. Tak se do toho dejte a najděte způsob, jak se dostat dále.
MitosisMitosis

Mitosis

HTML5 hry

Parádní hra, ve které sbíráte nejrůznější objekty. Hlavním úkolem je, abyste je posbírali co nejvíce, protože jen tak dokážete růst. Zvládnete se dostat opravdu daleko a v naprostém pořádku?
TurbotasticTurbotastic

Turbotastic

HTML5 hry

Parádní online HTML5 hra, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste daný závod vyhráli. K dispozici máte opravdu dlouhé tratě. Nedejte se a hlavně zvítězte. To je to, oč tu běží.
Lighty Bulb 3Lighty Bulb ...

Lighty Bulb 3

HTML5 hry

Propracovaná logická hra, která nabízí hned několik hlavolamů k vyřešení. Pokud se vám to nepovede, tak se nedostanete dále. Ukažte všem, co ve vás je. Úkolem je, abyste rozsvítili tuto žárovku.
Massivematch.ioMassivematch...

Massivematch.io

HTML5 hry

Parádní hra pro více hráčů, kde budete muset rychle reagovat, abyste našli tři a více stejných objektů. Pokud se vám to povede, tak se v pořádku dostanete zase o něco dále. Snažte se to zvládnout velice rychle.
ZombieZombie

Zombie

HTML5 hry

Parádní hra, ve které jste zůstali sami proti zombie nepřátelům. Najděte způsob jak přežít a zachránit lidstvo. Před vámi je celkem osm úrovni. Tak se do toho dejte a hlavně následujte zelené šipky.
Super Pineapple Pen 2Super Pineap...

Super Pineapple Pen 2

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které budete házet propisky do ovoce. Musí se vám podařit toto ovoce trefit, protože jen to je způsob, jak získat své skóre. Věříme, že se vám to podaří a dostanete se zase o něco dále.
Color Switch 2Color Switch...

Color Switch 2

HTML5 hry

Dostaňte jednotlivé kuličky doprostřed této online hry. Není to nic jednoduchého, takže se do toho dejte a najděte způsob, jak se dostat v pořádku dále. Věříme, že se vám to povede a dostanete se o něco dále.
Paper.ioPaper.io

Paper.io

HTML5 hry

Parádní hra, kde budete muset svým soupeřům sebrat veškeré území nebo alespoň větší část. Získejte co nejvyšší možné skóre a ukažte všem, kdo je tady nejlepší. Věříme, že to zvládnete, tak se do toho dejte.
Pixel Gun Apocalypse 6Pixel Gun Ap...

Pixel Gun Apocalypse 6

HTML5 hry

Po dlouhé době tady máme opět další hru s pixelovým zpracováním. Hlavním úkolem je sestřelit veškeré nepřátelské jednotky a dostat se co nejdále to bude možné. Bojujete proti zombie nepřátelům.
Fisp.ioFisp.io

Fisp.io

HTML5 hry

Parádní hra se známým fidget spinnerem. Posbírejte jednotlivé částečky ve hře a pokuste se otáčet co možná nejrychleji. Dávejte si velký pozor na to, co se děje a ukažte, co zvládnete.
Deeeep.ioDeeeep.io

Deeeep.io

HTML5 hry

Perfektně propracovaná hra pro více hráčů z populární série. Vyberte si ze tří tvorů a pusťte se do hry. Nasbírejte zkušenostní body a proměňte jednotlivé živočichy se specifickými schopnostmi.
Go Eat BombGo Eat Bomb

Go Eat Bomb

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte s hrdinou jíst vše, co vám přijde do cesty. Dávejte si pozor, abyste nevybouchli, to nastane ve chvíli, když neotevřete pusu. Jezte a hlavně nejezte exkrementy.
Rogue 1: Boots on the GroundRogue 1: Boo...

Rogue 1: Boots on the Ground

HTML5 hry

V této online HTML5 hře můžete udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Vytvářejte svou strategií k tomu, abyste se dostali dostatečně daleko. Věříme, že svůj tým budete neustále vylepšovat.
Spear Toss ChallengeSpear Toss C...

Spear Toss Challenge

HTML5 hry

Skvělá sportovní hra, ve které si zahrajete za hrdinu, se kterým budete muset házet s oštěpem. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Pochlubte se na konci svým rekordem. Využijte všech tří pokusů.
Road Rush RacerRoad Rush Ra...

Road Rush Racer

HTML5 hry

Zábavná hra, kde máte možnost vylepšovat jak svůj automobil, tak i to, co je kolem vašeho domu. Plňte jednotlivé úkoly každý den, získejte dostatek peněz a dostaňte se zase o něco dále. Věříme, že to zvládnete
Funky Karts OnlineFunky Karts ...

Funky Karts Online

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které máte za úkol přejet přes jednotlivé části hry a dojet do cíle v naprostém pořádku. Není to vůbec jednoduché, protože je před vámi spoustu překážek. Věříme, že to zvládnete.
Demonic Naptime – Regular ShowDemonic Napt...

Demonic Naptime – Regular Show

HTML5 hry

Snažte se v této hře o to, aby nikdo neprobudil toto dítě ze spánku. Pokud se tak stane, tak se z něho stane ďábel a vše kolem sebe sežehne. Zabraňte tomu a veškeré nepřátele od něho odhánějte.
Nicefart.ioNicefart.io

Nicefart.io

HTML5 hry

Je tady hra pro více hráčů. Udělejte vše proto, abyste našli způsob, jak zneškodnit ostatní nepřátele. Dostaňte se do TOP v žebříčku a ukažte všem, kdo je tady pánem. Není to jednoduché tomu věřte.
Jelly EscapeJelly Escape

Jelly Escape

HTML5 hry

Hrdina, se kterým musíte posbírat veškeré zlaté hvězdy. Měňte gravitaci tohoto hrdiny a vyhněte se překážkám, jako jsou bodláky. Hlavním úkolem je se dostat do "exitu". Pokud se vám to podaří, tak máte vyhráno.
Polar ForcePolar Force

Polar Force

HTML5 hry

Bojová hra, ve které máte celkem 10 úrovní. Vaším úkolem je se probojovat přes obrovskou přesilu nepřátel a zvládnout se dostat až na konec celé gamesy. Jednoduché? To tady nehledejte. Bojujte co to jen půjde.
ManOrMonster.ioManOrMonster...

ManOrMonster.io

HTML5 hry

Vyberte si, jestli si zahrajete za monstrum nebo člověka. Hlavním úkolem je zneškodnit nepřátele na herní ploše. Připojte se online ke hře. K dispozici je také soukromá místnost, kde si zahrajete se svými kamarády.
Zobrazit stranu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 >>