Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Deeeep.ioDeeeep.io

Deeeep.io

HTML5 hry

Perfektně propracovaná hra pro více hráčů z populární série. Vyberte si ze tří tvorů a pusťte se do hry. Nasbírejte zkušenostní body a proměňte jednotlivé živočichy se specifickými schopnostmi.
Go Eat BombGo Eat Bomb

Go Eat Bomb

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte s hrdinou jíst vše, co vám přijde do cesty. Dávejte si pozor, abyste nevybouchli, to nastane ve chvíli, když neotevřete pusu. Jezte a hlavně nejezte exkrementy.
Rogue 1: Boots on the GroundRogue 1: Boo...

Rogue 1: Boots on the Ground

HTML5 hry

V této online HTML5 hře můžete udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Vytvářejte svou strategií k tomu, abyste se dostali dostatečně daleko. Věříme, že svůj tým budete neustále vylepšovat.
Spear Toss ChallengeSpear Toss C...

Spear Toss Challenge

HTML5 hry

Skvělá sportovní hra, ve které si zahrajete za hrdinu, se kterým budete muset házet s oštěpem. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Pochlubte se na konci svým rekordem. Využijte všech tří pokusů.
Road Rush RacerRoad Rush Ra...

Road Rush Racer

HTML5 hry

Zábavná hra, kde máte možnost vylepšovat jak svůj automobil, tak i to, co je kolem vašeho domu. Plňte jednotlivé úkoly každý den, získejte dostatek peněz a dostaňte se zase o něco dále. Věříme, že to zvládnete
Funky Karts OnlineFunky Karts ...

Funky Karts Online

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které máte za úkol přejet přes jednotlivé části hry a dojet do cíle v naprostém pořádku. Není to vůbec jednoduché, protože je před vámi spoustu překážek. Věříme, že to zvládnete.
Demonic Naptime – Regular ShowDemonic Napt...

Demonic Naptime – Regular Show

HTML5 hry

Snažte se v této hře o to, aby nikdo neprobudil toto dítě ze spánku. Pokud se tak stane, tak se z něho stane ďábel a vše kolem sebe sežehne. Zabraňte tomu a veškeré nepřátele od něho odhánějte.
Nicefart.ioNicefart.io

Nicefart.io

HTML5 hry

Je tady hra pro více hráčů. Udělejte vše proto, abyste našli způsob, jak zneškodnit ostatní nepřátele. Dostaňte se do TOP v žebříčku a ukažte všem, kdo je tady pánem. Není to jednoduché tomu věřte.
Jelly EscapeJelly Escape

Jelly Escape

HTML5 hry

Hrdina, se kterým musíte posbírat veškeré zlaté hvězdy. Měňte gravitaci tohoto hrdiny a vyhněte se překážkám, jako jsou bodláky. Hlavním úkolem je se dostat do "exitu". Pokud se vám to podaří, tak máte vyhráno.
Polar ForcePolar Force

Polar Force

HTML5 hry

Bojová hra, ve které máte celkem 10 úrovní. Vaším úkolem je se probojovat přes obrovskou přesilu nepřátel a zvládnout se dostat až na konec celé gamesy. Jednoduché? To tady nehledejte. Bojujte co to jen půjde.
ManOrMonster.ioManOrMonster...

ManOrMonster.io

HTML5 hry

Vyberte si, jestli si zahrajete za monstrum nebo člověka. Hlavním úkolem je zneškodnit nepřátele na herní ploše. Připojte se online ke hře. K dispozici je také soukromá místnost, kde si zahrajete se svými kamarády.
Penalty Shootout: Multi LeaguePenalty Shoo...

Penalty Shootout: Multi League

HTML5 hry

Perfektní fotbalová hra, ve které se budete starat o penalty. Hlavním úkolem je vybrat svůj oblíbený tým a dát soupeřovi co nejvíce gólů. Pokud se vám to povede, tak máte šanci se dostat dále.
Tube ClickerTube Clicker

Tube Clicker

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které si zahrajete na youtubera. Pokuste se získat co nejvíce zhlédnuti. Uploadujte nové video, staňte se známým a buďte v balíku. No jo... Jenže tak jednoduché to zaručeně nebude.
Everybody EditsEverybody Ed...

Everybody Edits

HTML5 hry

Máme tady online hru, ve které si vybudujete svůj vlastní pixelový svět. Je velmi důležité, abyste si vybudovali vše, co je zapotřebí. K dispozici je hra pro více hráčů. K dispozicí je právě editor úrovní.
Viking WorkoutViking Worko...

Viking Workout

HTML5 hry

Snažte se trefit jednotlivé terče na herní ploše. Získávejte nejrůznější ocenění a body. Pokud zneškodníte terče, tak získáte bodové ohodnocení a také vstupenku do další části této hry. Najděte způsob, jak to dokázat.
Dangerous RailsDangerous Ra...

Dangerous Rails

HTML5 hry

Jednoduchá, akční online hra, ve které se pohybujete na úrovni blízké budoucnosti. Věříme, že se vám to povede a dostanete se co nejdále to bude možné. Dejte si pozor, aby vás nikdo nezabil. Jedná se o HTML5 hru, takže se dá hrát i na mobilu.
Cut the Rope: ExperimentsCut the Rope...

Cut the Rope: Experiments

HTML5 hry

V této online HTML5 hře máte za úkol udělat vše proto, abyste dostali co nejvíce sladkostí do pusy malého hrdiny ve spodní části obrazovky. Dejte se do toho na plno a ukažte všem, co ve vás je.
BlockerBlocker

Blocker

HTML5 hry

Výborná hra, ve které musíte udělat vše proto, abyste rozšiřovali své území. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Vyberte si hned z několika barev a hrdinů. Následně bojujte a získávejte mince.
Bubble BurstBubble Burst

Bubble Burst

HTML5 hry

Zábavná hra, ve které vystřelujete kuličky na herní plochu. Pokud se vám podaří dostat všechny kuličky k sobě, tak máte šanci se dostat zase o něco dále. Není to vůbec jednoduché, tak se do toho dejte.
21 Rooms21 Rooms

21 Rooms

HTML5 hry

Propracovaná online hra, ve které jste uvězněni uvnitř hotelu. Zlý muž si s vámi zahraje takovou hru. Zamkl veškeré východy. Vy musíte udělat vše proto, abyste hru obrátili proti němu a vyvázli zde živí.
Lego City: Volcano ExplorersLego City: V...

Lego City: Volcano Explorers

HTML5 hry

Skvělá online hra, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále a posbírali dostatek zlatých mincí. Vyhněte se velmi nebezpečné lávě, která vás dokáže rychle zničit. Dejte se do toho.
Super Police ParkingSuper Police...

Super Police Parking

HTML5 hry

K dispozici máte velice luxusní automobily, které se projíŽdějí v dubai. Je známo, že v Dubai mají velmi silné lůxusní policejní automobily. Utéct před takovým policistou bývá velký problém.
Call Me Young KaleidCall Me Youn...

Call Me Young Kaleid

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které se musíte dostat přes 40 různých části. Je velmi důležité, abyste našli dveře, které značí východ. Není to vůbec jednoduché. Tak se do toho dejte a ukažte, co ve vás je.
Skribbl.ioSkribbl.io

Skribbl.io

HTML5 hry

V této zábavné hře máte za úkol nakreslit něco, co se bude shodovat s tím, co po vás hra chce. Ostatní uživatelé budou hádat. V případě, že se jim podaří uhádnout, co jste nakreslili, tak vy i oni získají skóre.
Bowling Masters 3DBowling Mast...

Bowling Masters 3D

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které si zahrajete propracovaný bowling, Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a získejte vysoké skóre. Perfektní hra, která vás bude zaručeně bavit.
Zobrazit stranu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 << >>