Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Drone WarsDrone Wars

Drone Wars

HTML5 hry

Online hra Drone Wars je jedna skvělá HTML 5 hra, ve které si zažijete spoustu zábavy. Ovládáte drona, se kterým musíte ničit ostatní na herní ploše. Čím vyšší úroveň bude, tak tím těžší to je. Ovládání je naprosto jednoduché za pomocí své myši.
Space Merchants: ArenaSpace Mercha...

Space Merchants: Arena

HTML5 hry

Bojujete ve hře Space Merchants v obrovských arénách. Spousta nepřátel je kolem vás a vy si s nimi musíte za každou cenu poradit. Nedejte se a bojujte! Online hra je pro více hráčů, takže hrajete proti hráčům z celého světa.
Pixo CrossPixo Cross

Pixo Cross

HTML5 hry

Zahrajte si online hru Pixo Cross, která se svým způsobem podobá sudoku, ale není tomu tak. Snažte se označit pouze tolik čtverečků, kolik samotná hra ve sloupci a řádku požaduje. Podaří se vám to?
Macaco ClayMacaco Clay

Macaco Clay

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které se budete snažit dostat pro banánky. Velkou výhodou je právě to, že je vytvořena v HTML5. To znamená, že ji můžete hrát na svém mobilním telefonu. Snažte se získat veškeré banánky.
Chef JumpChef Jump

Chef Jump

HTML5 hry

Zahrajte si online hru, ve které se budete muset s hlavním hrdinou vyhýbat veškerým nožům, které po vás jdou ze všech stran. Nebudete to mít vůbec jednoduché, tak se do toho opřete a ukažte, co dokážete.
Silly Ways to Die: AdventureSilly Ways t...

Silly Ways to Die: Adventure

HTML5 hry

Zahrajte si propracovanou online hru, ve které potrénujete svůj postřeh. Každý klik vykoná jinou akci. Záleží na to, v jaké úrovni jste a co vás čeká. Je však potřeba se vždy vyhnout smrtelným nástrahám.
Perfect BlockPerfect Bloc...

Perfect Block

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste zvětšili danou krabici na takový rozměr, aby nepropadla dolů z herní plochy. Přijďte na způsob, jak to dokázat a dostaňte se zase o něco dále.
Punch BoxPunch Box

Punch Box

HTML5 hry

Zábavná HTML 5 online hra, ve které budete neustále mlátit do krabic. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste zneškodnili co nejvíce krabic a dostali se dále. Dejte si pozor, abyste nepraštili do nesprávné.
Box Jump UpBox Jump Up

Box Jump Up

HTML5 hry

Snažte se s vaším hrdinou vyskákat co nejrychleji nahoru. Skákejte z platformy na platformu. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí kliknout a hrdina vyskočí. Věříme, že se dostanete opravdu vysoko.
Quad CopsQuad Cops

Quad Cops

HTML5 hry

V dnešní hře si zahrajete na sherifa. Vaším hlavním úkolem je zabít všechny nepřátele kolem vás a hlavně posbírat dostatek zlatých hvězd. Podaří se vám to? Klikejte a ve správnou chvíli zaútočte.
I want to be a Billionaire 2I want to be...

I want to be a Billionaire 2

HTML5 hry

Tenhle hráč chce být miliardář tím, že investuje peníze do různého businessu. Snažte se začít investovat z počátku do malých restaurací a následně, co vám to všechno začne vydělávat a peníze se vám budou množit, tak rozjeďte něco většího.
Foot Chinko: Euro 16Foot Chinko:...

Foot Chinko: Euro 16

HTML5 hry

Vše se tady odehrává podle Evropského šampionátu ve fotbale. Vaším úkolem je si vybrat svůj oblíbený tým a pomoci týmové spolupráce dát soupeři co nejvíce možných gólů. Pokud se vám to podaří, tak se dostanete dále.
Airport BuzzAirport Buzz

Airport Buzz

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte udělat vše proto, aby veškeré letadla nad letištěm přistály v naprostém pořádku. Dejte si velký pozor na to, aby se nesrazily. Jste manažerem letového provozu.
Bus Parking 3DBus Parking ...

Bus Parking 3D

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete parkovat svůj autobus. Nebude to vůbec nic jednoduchého. Tak se do toho dejte a ukažte všem, že na to máte. Zaparkujte velký autobus na své místo a dejte si pozor, abyste do nikoho nevrazili.
Spect GalacticSpect Galact...

Spect Galactic

HTML5 hry

V této online hře je potřeba udělat vše proto, abyste zneškodnili své nepřátelské jednotky ve vesmíru. Jednoduché to zrovna mít nebudete, ale dělejte vše, co je ve vašich silách, abyste se dostali dále.
Flicking SoccerFlicking Soc...

Flicking Soccer

HTML5 hry

Parádní fotbalová HTML 5 hra. Porazte svého protihráče a dejte si pozor, abyste nefaulovali. Každý faul zničí vaše šance pokračovat dále. Tak se do toho dejte na plno a dejte svému soupeři co nejvíce gólů.
Tankwars.ioTankwars.io

Tankwars.io

HTML5 hry

Zahrajte si tankovou bitvu a ukažte všem hráčům, kdo je tady nejlepší. Snažte se zneškodnit co nejvíce protivníků. Není to jednoduché a my to víme, ale zábava to je neskutečná. Připojte se s kamarády na server a uskutečněte největší tankovou bitvu.
SwerveSwerve

Swerve

HTML5 hry

Zábavná online hra, ve které je výborné mít dobrou reakční schopnost. Stačí kliknout a auto změní směr. Načasovaní je klíč k úspěchu. Cesty jsou náhodně generované. Dejte se do toho a získejte vysoké skóre.
Žádná nadějeŽádná naděje

Žádná naděje

HTML5 hry

Dnes si zahrajete na odstřelovače, který bude muset zachránit celé lidstvo. Útoky zombie nepřátel jsou na denním pořádku. Hlavním úkolem je, abyste správně kombinovali šipky. Nad hlavami každého zombie vidíte, co máte zmáčknout. Tak se do toho dejte.
GrainaGraina

Graina

HTML5 hry

Jedná se o podobnou hru, jako je třeba Lemmings. Dnes máte za úkol udělat cestu pro tyto hrdiny, aby došli do dveří. Pomáhejte jim za pomocí magie. Každá úroveň je naprosto jiná. Zvládnete to?
Lazerdrive.ioLazerdrive.i...

Lazerdrive.io

HTML5 hry

Zahrajte si parádní hru, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali až na první pozici. Zabíjejte své nepřátele kolem vás, tvořte bránicí čáru, přes kterou nikdo neprojde a zahrajte si zároveň s ostatními hráči na světě.
Duel of TanksDuel of Tank...

Duel of Tanks

HTML5 hry

Zahrajte si hru pro více hráčů, kde bude potřeba, abyste veškeré souboje vyhráli. Jedná se většinou o bitvy hráč Vs hráč. Skvělé grafické zpracování, jednoduchá hratelnost a spoustu zbraní dělá tu nejlepší zábavu.
Treasures of Montezuma 2 - Plná verzeTreasures of...

Treasures of Montezuma 2 - Plná verze

HTML5 hry

Populární logická online hra v plné verzi. Je zde pro vás připraveno celkem 40 skvělých úrovní. Snažte se posbírat potřebné množství malých drahokamů, abyste mohli následně postoupit do další úrovně.
GrubRunnerGrubRunner

GrubRunner

HTML5 hry

Skákejte z jednoho místa na druhé a dávejte si velký pozor, abyste se nepropadli z hrací plochy. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Zvládnete to? Dejte se do toho na plno.
 Tetris® Twist Tetris® Twi...

Tetris® Twist

HTML5 hry

Zahrajte si novodobý tetris v HTML5. Díky tomu je hra možná hrát i na tabletech nebo chytrých telefonech. Dejte se do toho a ukažte všem, co ve vás je. Dostávejte se neustále do dalších úrovních online hry.
Zobrazit stranu: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 15 << >>