Oblíbené HTML5 hry
1010! Deluxe1010! Deluxe
1010! Deluxe
1010! Deluxe
Online hry zdarma - HTML5 hry
Pokud máte rádi tetris, tak tuto hru nesmíte promeškat. Udělejte vše proto, abyste v naprostém pořádku umístili jednotlivé kostky vedle sebe a to tak, aby se následně odstranili. Pokud se vám to podaří, tak se v naprostém pořádku dostanete dále.
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -
Online hry zdarma -

HTML5 hry

Medieval MerchantMedieval Mer...

Medieval Merchant

HTML5 hry

Zahrajte si na licitátora na dražbě. Schvalte jen nejvyšší nabídku a prodejte zboží lidem. Je velmi důležité, abyste vydělali co nejvíce peněz, takže pokud schválíte nízkou nabídku, tak hra pro vás končí.
Shape Attack Shape Attack...

Shape Attack

HTML5 hry

Parádní hra v HTML5 zpracováním, kde je vaším úkolem neustále měnit jednotlivé tvary tak, aby korespondovaly s těmi, co na vás přicházejí. Není to žádná legrace, ale my vám věříme, že to zvládnete.
Fast or FriedFast or Frie...

Fast or Fried

HTML5 hry

Utíkej nebo budeš na talíři, tak by se dala nazvat dnešní hra. Utíkejte s kuřátkem před kuchařem, který si vás chce uvařit. Při své dlouhé cestě sbírejte mince a pokuste se následně vylepšit. Podaří se vám to?
Red & Green 2 Red & Green ...

Red & Green 2

HTML5 hry

Zahrajte si online hru, ve které musíte dostat červenou a zelenou kuličku ke své sladkosti. Dejte se do toho a získejte skóre. Máte omezený počet výstřelů, tak buďte na to všechno velice opatrní.
Flip DivingFlip Diving

Flip Diving

HTML5 hry

Flip Diving je online hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste získali dostatečně vysoké skóre. Snažte se oslnit svou porotu a udělat vše tak, abyste získali co největší počet bodů. Zvládnete to?
Cubikill6Cubikill6

Cubikill6

HTML5 hry

Už toho má hlavní hrdina opravdu dost. Jeho spolupracovník dave mu neustále zabírá jeho parkovací místo, bere mu poslední šálek kávy a dostává od šéfa pochvaly a to i přesto, že nic nedělá. Hrajete za blázna, který ho naprosto zabije.
Viking PubViking Pub

Viking Pub

HTML5 hry

Skvělá online hra, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste nakrmili správně tyto vikingy. Každý z nich má rád něco jiného. Dejte si pozor, abyste to nedali tomu nesprávnému, protože by se mu udělalo špatně a to by pro vás nebylo vůbec dobré.
Fly with Rope 2Fly with Rop...

Fly with Rope 2

HTML5 hry

Parádní online hra ve které budete skákat z jednoho mrakodrapu na druhý a to tím způsobem, že se k němu přitáhnete a zhoupnete se. Dejte si pozor, abyste nespadli na zem a ve správnou chvíli se přitáhli.
Tower LootTower Loot

Tower Loot

HTML5 hry

Skvělá logická online hra s pixelovou grafikou. Je zde pro vás připraveno celkem 20 různě složitých úrovní. Odstraňujte jednotlivé dřevěné objekty a to tak, aby se truhla dostala na samotnou zem vedle kouzelníka.
That Pokeyman Thing Your Grandkids Are IntoThat Pokeyma...

That Pokeyman Thing Your Grandkids Are Into

HTML5 hry

Hra pojednává o tom, že dědeček hledá své vnouče, který šel hledat pokémony. Dědeček bude moci chytat také pokémony. Při hledání svého vnučka může chytat různé pokémony, kteří se pohybují v širokém okolí.
Smashed ZombiesSmashed Zomb...

Smashed Zombies

HTML5 hry

Vkročte na území hřbitova, který je plný zombie. Klepněte na jejich hlavy a snažte se je zabít. Dávejte si však pozor, abyste netrefili lidi, to by byl pro vás opravdu průser! Sbírejte srdíčka a pokračujte neustále ve svém dobrodružství.
Drone WarsDrone Wars

Drone Wars

HTML5 hry

Online hra Drone Wars je jedna skvělá HTML 5 hra, ve které si zažijete spoustu zábavy. Ovládáte drona, se kterým musíte ničit ostatní na herní ploše. Čím vyšší úroveň bude, tak tím těžší to je. Ovládání je naprosto jednoduché za pomocí své myši.
Space Merchants: ArenaSpace Mercha...

Space Merchants: Arena

HTML5 hry

Bojujete ve hře Space Merchants v obrovských arénách. Spousta nepřátel je kolem vás a vy si s nimi musíte za každou cenu poradit. Nedejte se a bojujte! Online hra je pro více hráčů, takže hrajete proti hráčům z celého světa.
Pixo CrossPixo Cross

Pixo Cross

HTML5 hry

Zahrajte si online hru Pixo Cross, která se svým způsobem podobá sudoku, ale není tomu tak. Snažte se označit pouze tolik čtverečků, kolik samotná hra ve sloupci a řádku požaduje. Podaří se vám to?
Macaco ClayMacaco Clay

Macaco Clay

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které se budete snažit dostat pro banánky. Velkou výhodou je právě to, že je vytvořena v HTML5. To znamená, že ji můžete hrát na svém mobilním telefonu. Snažte se získat veškeré banánky.
Chef JumpChef Jump

Chef Jump

HTML5 hry

Zahrajte si online hru, ve které se budete muset s hlavním hrdinou vyhýbat veškerým nožům, které po vás jdou ze všech stran. Nebudete to mít vůbec jednoduché, tak se do toho opřete a ukažte, co dokážete.
Silly Ways to Die: AdventureSilly Ways t...

Silly Ways to Die: Adventure

HTML5 hry

Zahrajte si propracovanou online hru, ve které potrénujete svůj postřeh. Každý klik vykoná jinou akci. Záleží na to, v jaké úrovni jste a co vás čeká. Je však potřeba se vždy vyhnout smrtelným nástrahám.
Perfect BlockPerfect Bloc...

Perfect Block

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které máte za úkol udělat vše proto, abyste zvětšili danou krabici na takový rozměr, aby nepropadla dolů z herní plochy. Přijďte na způsob, jak to dokázat a dostaňte se zase o něco dále.
Punch BoxPunch Box

Punch Box

HTML5 hry

Zábavná HTML 5 online hra, ve které budete neustále mlátit do krabic. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste zneškodnili co nejvíce krabic a dostali se dále. Dejte si pozor, abyste nepraštili do nesprávné.
Box Jump UpBox Jump Up

Box Jump Up

HTML5 hry

Snažte se s vaším hrdinou vyskákat co nejrychleji nahoru. Skákejte z platformy na platformu. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí kliknout a hrdina vyskočí. Věříme, že se dostanete opravdu vysoko.
Quad CopsQuad Cops

Quad Cops

HTML5 hry

V dnešní hře si zahrajete na sherifa. Vaším hlavním úkolem je zabít všechny nepřátele kolem vás a hlavně posbírat dostatek zlatých hvězd. Podaří se vám to? Klikejte a ve správnou chvíli zaútočte.
I want to be a Billionaire 2I want to be...

I want to be a Billionaire 2

HTML5 hry

Tenhle hráč chce být miliardář tím, že investuje peníze do různého businessu. Snažte se začít investovat z počátku do malých restaurací a následně, co vám to všechno začne vydělávat a peníze se vám budou množit, tak rozjeďte něco většího.
Foot Chinko: Euro 16Foot Chinko:...

Foot Chinko: Euro 16

HTML5 hry

Vše se tady odehrává podle Evropského šampionátu ve fotbale. Vaším úkolem je si vybrat svůj oblíbený tým a pomoci týmové spolupráce dát soupeři co nejvíce možných gólů. Pokud se vám to podaří, tak se dostanete dále.
Airport BuzzAirport Buzz

Airport Buzz

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které musíte udělat vše proto, aby veškeré letadla nad letištěm přistály v naprostém pořádku. Dejte si velký pozor na to, aby se nesrazily. Jste manažerem letového provozu.
Bus Parking 3DBus Parking ...

Bus Parking 3D

HTML5 hry

Parádní online hra, ve které budete parkovat svůj autobus. Nebude to vůbec nic jednoduchého. Tak se do toho dejte a ukažte všem, že na to máte. Zaparkujte velký autobus na své místo a dejte si pozor, abyste do nikoho nevrazili.
Zobrazit stranu: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 15 << >>